Budowa sklepu IKEA w Szczecinie

i

Autor: Grzegorz Kluczyński

IKEA w Szczecinie na ostatniej prostej. Prezeska firmy zdradziła kilka WAŻNYCH szczegółów!

2021-02-23 10:09

Na otwarcie sklepu szwedzkiej sieci w stolicy Pomorza Zachodniego czeka wielu klientów - zarówno ze Szczecina, jak i najdalszych zakątków regionu. Prace budowlane są już na finiszu. Trwa wyposażanie i urządzanie wnętrz. Prezeska IKEA Retail Polska, Karin Sköld, zdradziła ostatnio na Instagramie kilka ciekawych szczegółów dotyczących szczecińskiej placówki.

Na zdjęciach opublikowanych przez Karin Sköld, możemy już zobaczyć jak prezentuje się od środka szczeciński sklep. Widać na nich gotowe aranżacje wnętrz, stworzone z produktów dostępnych w ofercie IKEA. Oznacza to tylko jedno - otwarcie nastąpi już niebawem.

"Wczoraj mieliśmy przyjemność spędzić dzień z ekipą sklepu, projektu i budowy w Szczecinie. Sklep wygląda fantastycznie i jesteśmy pod wrażeniem pięknych wnętrz! Wykonano ogrom pracy, żeby sklep był gotowy na otwarcie, nie możemy się doczekać, by powitać szczecinian. Ogromne podziękowania dla całego zespołu za pracę i dla wszystkich sklepów wspierających budowę"

- napisała Karin Sköld w miniony piątek na Instagramie.

Zobacz też: Przygotowania na ostatniej prostej. Kiedy ruszy pierwszy sklep charytatywny w Szczecinie?

Prezeska IKEA Retail Poland nie zdradza jednak dokładnej daty otwarcia sklepu w Szczecinie. To wciąż pozostaje wielką tajemnicą. Nieoficjalnie mówi się, że pierwsze zakupy w IKEA w Szczecinie zrobimy już w okolicach Wielkanocy, sieć jednak nie potwierdza tych doniesień. Według oficjalnych informacji sklep ma przyjąć pierwszych klientów w pierwszej połowie 2021 roku.

Więcej o IKEA w Szczecinie:

Sonda
Kupujesz meble w IKEA?
Pierwsze krokusy na Jasnych Błoniach w Szczecinie. Wkrótce będą ich tysiące!