IKEA w Szczecinie - maj 2021

i

Autor: Grzegorz Kluczyński

Otwarcie IKEA w Szczecinie już po weekendzie? Jest kolejny, wciąż NIEOFICJALNY termin

2021-05-27 20:21

Otwarcie sklepu IKEA w Szczecinie od wielu miesięcy spędza sen z powiek miłośników skandynawskich mebli i dodatków do domu. Rozpoczęta pod koniec 2019 roku budowa zakończyła się już kilka tygodni temu, jednak obostrzenia związane z pandemią koronawirusa skutecznie przedłużały czas oczekiwania na pierwsze zakupy. Pojawiła się kolejna, rzekomo pewna data otwarcia sklepu. Szwedzka sieć wciąż jednak nie potwierdza terminu otwarcia nowego sklepu u zbiegu ulic Mieszka I i Białowieskiej, a według nieoficjalnych informacji ma to nastąpić w najbliższych dniach.

Ekipy budowlane opuściły to miejsce już kilka tygodni temu, budowa zakończyła się w terminie, a nawet chwilę przed terminem, o czym informował kilka tygodni temu w mediach społecznościowych przedstawiciel wykonawcy. Zakończyły się również ostatnie przygotowania do otwarcia sklepu. Na fasadzie sklepu pojawił się już nawet ogromny baner reklamujący jeden z przysmaków sklepowej restauracji, czyli klopsiki. Data otwarcia IKEA w Szczecinie wciąż pozostawała nieznana ze względu na obostrzenia z powodu pandemii.

Czytaj więcej: IKEA w Szczecinie gotowa przed terminem. Kiedy będzie można zrobić pierwsze zakupy?

Kiedy otwarcie IKEA w Szczecinie? Jest nieoficjalna data

W czwartek pojawiła się informacja, że otwarcie sklepu IKEA w Szczecinie nastąpi 31 maja 2021 r., czyli już w najbliższy poniedziałek. Czy ten termin jest ostateczny? Tego wciąż nie wiadomo, dlatego wciąż czekamy na oficjalne potwierdzenie ze strony szwedzkiej sieci.

Czytaj też: IKEA w Szczecinie na ostatniej prostej. Prezeska firmy zdradziła kilka WAŻNYCH szczegółów!

Dwunasty sklep w Polsce

Sklep IKEA w Szczecinie jest dwunastym sklepem szwedzkiej sieci w Polsce, pierwszym w północno-zachodniej części kraju i jednocześnie ostatnim taki dużym obiekt. Jak informują przedstawiciele sieci, IKEA nie planuje na razie budowy kolejnych wielkopowierzchniowych marketów, gdyż skupia się obecnie na nowych formatach sprzedaży.

Zobacz też: Nowe miejsce w Szczecinie. W miejscu IKEA Domu Jutra powstał Dom Skandynawski

Jak powstawała IKEA w Szczecinie? Zobacz zdjęcia

W poniższej galerii możecie zobaczyć jak wyglądały kolejne etapy budowy sklepu IKEA w Szczecinie:

Ogromna kolejka przed Ikeą w Katowicach. Ludzie ruszyli na zakupy
Nasi Partnerzy polecają