IKEA w Szczecinie rośnie w błyskawicznym tempie! Kiedy zrobimy pierwsze zakupy? [ZDJĘCIA]

2020-04-19 10:10 gk

U zbiegu ulic Mieszka I i Białowieskiej trwają intensywne prace budowlane. Dosłownie z dnia na dzień zmienia się teren po dawnych warsztatach i salonach samochodowych. Widać już konstrukcję hali, w której mieścił się będzie sklep sieci IKEA.

W ciągu kilku zaledwie kilku miesięcy to miejsce zmieniło się nie do poznania. Zniknęły salony i warsztaty samochodowe, nie ma już śladu po biurowcu "Polmozbytu", widać już konstrukcję hali. Pomimo trwającej epidemii prace przebiegają bez większych przeszkód, a efekty widać gołym okiem.

To dwunasty sieci IKEA w kraju, na który mieszkańcy Szczecina czekali od wielu lat. Szczeciński sklep będzie pierwszym w północno-zachodniej części Polski i jednocześnie ostatnim takim dużym obiektem w Polsce. Jak informują przedstawiciele sieci, IKEA skupia się obecnie na nowych formatach sprzedaży.

IKEA w Szczecinie ma przyjąć pierwszych klientów w pierwszej połowie 2021 roku. Podobnie jak w pozostałych sklepach, poza zakupami mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, będzie można skorzystać z oferty restauracji, a także zjeść słynnego hot-doga za 2 złote (do niedawna kosztował tylko złotówkę).

"Mister Szczecina" wkrótce zniknie z panoramy miasta. Burzą Dom Marynarza

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express. Kliknij TUTAJ