W czasie zarazy szczęście uśmiechnęło się do mieszkańca Stargardu. Co tydzień będzie dostawał sporą kasę!

2020-04-17 11:42 gk
Pieniądze
Autor: Grzegorz Kluczyński

Nawet w trudnym czasie epidemii koronawirusa mają miejsce pozytywne sytuacje. O ogromnym szczęściu może mówić mieszkaniec Stargardu, na którego konto przez najbliższy rok będzie wpływało 600 złotych tygodniowo.

Wszystko za sprawą gry liczbowej "Szybkie 600". W Wielką Sobotę, 11 kwietnia stargardzianin zagrał w punkcie LOTTO na rogu ulic Reja i Piłsudskiego. Losowanie, które odbyło się w środę, 15 kwietnia, okazało się szczęśliwe dla gracza. Przez najbliższy rok będzie on otrzymywał "tygodniówkę" w kwocie 600 złotych, co daje około 2,5 tysiąca miesięcznie!

Gra "Szybkie 600" pojawiła się zaledwie dwa i pół miesiąca temu, a jej entuzjastów oraz głównych zwycięzców wciąż przybywa. Wygrane i premie w "Szybkim 600" w bardzo krótkim czasie przekroczyły wartość 60 milionów złotych.

Jak grać w "Szybkie 600"? To proste. Wystarczy wykupić zakład w punkcie LOTTO, skreślić 6 z 32 liczb lub zagrać na "chybił trafił" i czekać na wynik losowania, a takich losowań odbywa się dziennie aż 260 - co 4 minuty. Do wygrania jest 600 zł co tydzień przez cały rok lub wielokrotność tej kwoty. Gracze mają również szansę na otrzymanie specjalnej premii.

Super Raport 16 IV (goście: Hołownia, Scheuring-Wielgus)

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express. Kliknij TUTAJ