QUIZ: Te teledyski kipią seksem! Znasz je wszystkie?

i

Autor: SE.pl

QUIZ: Te teledyski KIPIĄ SEKSEM i nagością! Nie oglądaj ich w pracy i przy dzieciach. Znasz je wszystkie?

2021-03-13 4:50

W telewizji można było oglądać je dopiero po godzinie 23:00, albo wcale, gdyż całkowicie zakazywano ich emisji. Niektóre jeszcze kilka lat temu były uznawane za skandaliczne, dziś wydają się bardzo "grzeczne", inne, pomimo upływu czasu, szokują do dziś. Nagość, seks, przemoc - to tematy przewodnie najbardziej kontrowersyjnych teledysków, które powstały w ostatnich latach. Lepiej nie oglądać ich w biurze, a tym bardziej przy dzieciach! Znacie je wszystkie?

Branża muzyczna jest bardzo skomplikowana. Żeby w niej zaistnieć, artyści starają się wyróżnić w najróżniejsze sposoby. Jak powszechnie wiadomo od niepamiętnych czasów - najlepiej sprzedaje się to, co jest najbardziej kontrowersyjne. Dlatego co jakiś czas jesteśmy świadkami różnych kontrowersyjnych sytuacji, które wywołują sami muzycy. Jedną z popularnych form wywołania skandalu, a tym samym - zdobycia rozgłosu, są teledyski. Im bardziej kontrowersyjne, tym bardziej zapadają w pamięci.

W ostatnich latach powstało wiele "skandalizujących" klipów. Tworzą je zarówno znane gwiazdy, jak i artyści, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z showbusinessem. Można w nich zobaczyć wszystko, co bulwersujące: seks, nagość, przemoc, narkotyki, obrażanie uczuć religijnych, a nawet tak obrzydliwe rzeczy jak pedofilia czy nekrofilia! Wśród gwiazd, które zasłynęły szokującymi teledyskami znajdują się m.in.: Madonna, Lady Gaga, Rihanna czy zespoły Rammstein, Nine Inch Nails czy nasz polski Behemoth. Rozwiążcie quiz i sprawdźcie czy znacie najbardziej kontrowersyjne teledyski, które na zawsze zapisały się w historii muzyki.

QUIZ: Najbardziej kontrowersyjne teledyski wszechczasów. Znasz je wszystkie?

Pytanie 1 z 20
W tym teledysku nikt nie jest ubrany. Nagi wokalista jest otoczony nagimi modelkami. Jaki tytuł nosiła piosenka zespołu The Beloved, która dzięki temu teledyskowi stała się ogromnym hitem pierwszej połowy lat 90.?
The Beloved

Spodobało Ci się rozwiązywanie quizów? Mamy dla Ciebie więcej propozycji:

» Ten błąd popełniają TYSIĄCE Polaków! SPRAWDŹ czy piszesz poprawnie końcówki "-ą" i "-om"

» Te miejsca są znane w całej Polsce. Rozpoznasz je na tych zdjęciach?

» Które miasto jest większe? Naprawdę MOCNO się zdziwisz!

» To prawdziwy HIT telewizji! Jak dobrze znasz bohaterów GOGGLEBOX?

» Po ustach, nodze lub... PUPIE! Czy rozpoznasz gwiazdę po TEJ części ciała?

» "Królowe życia" biją rekordy popularności! Co wiesz o bohaterach hitu telewizji?

» Buhaj czy klempa? Czy potrafisz prawidłowo określić płeć zwierząt?

» Te państwa NAPRAWDĘ tak się nazywają! Rozpoznasz je wszystkie?

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Daft Punk zakończyli działalność. Te HITY duetu zna każdy!
Nasi Partnerzy polecają