quiz GOGGLEBOX

i

Autor: redakcja SE

QUIZ: To prawdziwy HIT telewizji! Jak dobrze znasz bohaterów GOGGLEBOX?

2021-01-09 5:00

"Gogglebox" jest jednym z najpopularniejszych programów typu "reality show", emitowanych w polskiej telewizji. Jego uczestnicy stali się ulubieńcami widzów. Śmiało można mówić o nich jako o gwiazdach telewizji.

Program "Gogglebox. Przed telewizorem" emitowany jest od kilku lat na antenie TTV. Jego zasady są bardzo proste: rodziny, grupy przyjaciół lub pary na bieżąco komentują oglądane przez nich programy: popularne seriale, programy rozrywkowe czy teleturnieje emitowane w różnych stacjach telewizyjnych. Bohaterowie "Gogglebox" pochodzą z najróżniejszych zakątków Polski i reprezentują różne grupy zawodowe i wiekowe. Dzięki udziałowi w programie stali się bardzo rozpoznawalni i mają liczne rzesze wiernych fanów, a sam program bije rekordy popularności.

Oglądasz "Gogglebox"? Sprawdź swoją wiedzę na temat programu i jego uczestników. Jeśli jesteś stałym widzem, bez większych problemów prawidłowo odpowiesz na co najmniej 10 z 15 pytań. A może uda Ci się bezbłędnie odpowiedzieć na wszystkie pytania? Spróbuj swoich sił w naszym quizie!

Zobacz też: "Królowe życia" biją rekordy popularności! Co wiesz o bohaterach hitu telewizji? [QUIZ]

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Gwiazdor „Gogglebox" pokazuje jak spędza czas w domu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany