Królowe życia

i

Autor: Instagram

"Królowe życia" biją rekordy popularności! Co wiesz o bohaterach hitu telewizji? [QUIZ]

2020-12-23 11:01

U części widzów powodują uśmiech, u innych zgorszenie. Jedni oglądają ich perypetie z zapartym tchem, inni hejtują w sieci. Jedno jest pewne - są znani w całej Polsce. Piszą o nich kolorowe magazyny i portale plotkarskie. O kim mowa? O bohaterach programu "Królowe życia", który bije rekordy popularności.

"Królowa rządzi i dzieli, ma dwór i dobre maniery. Historia ludzkości zna różne królowe. Przed królową Elżbietą pokłon składają jej poddani. Królowa śniegu włada krainą lodu. Za królową pszczół stoi cały ul, a do królowej piękności wzdycha pół świata. Teraz nadchodzi nowa era - rea królowych życia. Te królowe rządzą niesprawiedliwie. Czerpią z życia, ile wlezie. Koron nie mają, więc im z głów nie pospadają. Manierami się nie przejmują i ludzi różnie traktują. Kochają przepych, a zamiast karety wolą kabriolety i inne władcze gadżety. Ale to nie Hollywood, to nasz polski cud-miód. Prawdziwe życie, prawdziwe historie, prawdziwi bohaterowie. Przed wami królowe życia" - te słowa znają wszyscy fani programu, który od kilku lat emitowany jest na antenie TTV i bije rekordy popularności.

Zobacz też: Po ustach, nodze lub... PUPIE! Czy rozpoznasz gwiazdę po TEJ części ciała? [QUIZ]

Dagmara i Jacek, Gabriel i Rafał, Iza i Patryk, Kasia i kilku innych bohaterów "Królowych życia" to nietuzinkowe postaci, które skradły serca widzów. Czy znacie ich wystarczająco dobrze? Sprawdźcie swoją wiedzę na temat "Królowych życia"! Jeśli uda Wam się odpowiedzieć prawidłowo chociaż na połowę pytań w naszym quizie, oznacza że jesteście prawdziwymi fanami! Powodzenia!

"Królowe życia" biją rekordy popularności! Co wiesz o bohaterach hitu telewizji?

Pytanie 1 z 20
Dagmara panicznie boi się:

Jeśli nie udało Ci się odpowiedzieć na niektóre pytania, nie przejmuj się! Zajrzyj do galerii, poznaj bliżej bohaterów "Królowych życia" i spróbuj jeszcze raz!

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Królowe życia: Dagmara ze łzami w oczach odprowadza przyjaciela do ośrodka
Nasi Partnerzy polecają