Czy rozpoznasz gwiazdę po TEJ części ciała?

i

Autor: YouTube / kadr z teledysku

Po ustach, nodze lub... PUPIE! Czy rozpoznasz gwiazdę po TEJ części ciała? [QUIZ]

2020-12-02 15:00

Zachwycają nie tylko swoim głosem, ale także urodą i seksapilem. Panowie rozpływają się w zachwytach nad ich walorami, a panie często im ich zazdroszczą. Czy jesteś prawdziwym ekspertem w dziedzinie kobiecej urody i potrafisz rozpoznać gwiazdy po ich częściach ciała? Sprawdź się w naszym quizie!

Każda gwiazda muzyki pop wyróżnia się nie tylko przebojami, które znamy na pamięć, ale także wyjątkową urodą i częściami ciała, które stanowią ich "znak firmowy". U jednych są to usta, u innych nogi, pupa czy charakterystyczny tatuaż. Jeśli uda Ci się odpowiedzieć na co najmniej 10 z 15 pytań, możesz mówić o sobie: "ekspert"! Do dzieła!

Czy rozpoznasz gwiazdę po tej części ciała?

Pytanie 1 z 15
Jednym z jej znaków rozponawczych są namiętne usta, śnieżnobiałe zęby i... język
Miley Cyrus

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Przyroda oszalała! W listopadzie w Szczecinie kwitną drzewa
Nasi Partnerzy polecają