50 największych hitów początku XXI wieku. W ich rytmie witaliśmy nowe tysiąclecie! [WIDEO]

2020-11-27 19:45

Aż trudno uwierzyć, że mają już 20 lat. Większość z nich do dnia dzisiejszego można usłyszeć na antenie najpopularniejszych stacji radiowych. Znacie te hity? To one królowały na listach przebojów na przełomie wieków, czyli w latach 2000-2001, czyli dokładnie dwie dekady temu.

Może się wydawać, że te piosenki są z nami obecne od zawsze i wcale się nie zestarzały. Słuchamy ich w radiu i serwisach streamingowych, oglądamy teledyski w stacjach muzycznych i w Internecie. Większość tych piosenek można określić mianem ponadczasowych.

Wiele gwiazd, które w tym czasie święciło triumfy zarówno na polskich jak i zagranicznych listach przebojów, do chwili obecnej nagrywa nowe piosenki i wydaje kolejne albumy. Z całą pewnością bardzo dobrze ich znacie, a piosenki, które znalazły się w naszym zestawieniu, towarzyszą Wam do dziś.

Jacy to wykonawcy i jakie piosenki? Sprawdźcie w poniższej galerii. Miłego słuchania!

ESKA XD EXTRA
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE