Popularne seriale z lat 80.

i

Autor: ESKA INFO Zobacz więcej na kolejnych slajdach.

Dorastałeś w latach osiemdziesiątych? Jeśli tak, musisz pamiętać te KULTOWE seriale! [GALERIA]

2020-06-15 14:23

Gdy zbliżała się pora emisji, na ulicach robiło się pusto. Oglądały je miliony widzów, a aktorzy grający główne role mieli rzesze fanów w całej Polsce. To były prawdziwe "złote czasy" telewizji, która miała zaledwie dwa kanały i oglądało się ją przede wszystkim w czarno-białych kolorach. Jednak seriale telewizyjne, które wówczas były w nich emitowane, biły rekordy popularności. Pamiętacie je wszystkie?

W latach 80. XX wieku życie w Polsce toczyło się zupełnie inaczej. Zagraniczne seriale telewizyjne były w tym czasie prawdziwym "oknem na świat", przez które mogliśmy podglądać codzienne losy ulubionych bohaterów. Widzowie płakali nad losami dręczonej przez złego Leoncio niewolnicy Isaury. Wiele kobiet chciało wyglądać jak piękna i bogata Stephanie Harper z "Powrotu do Edenu". Prawie każdy z nas chciał zaznać chociaż namiastki luksusu, w jakim żyła rodzina Carringtonów z "Dynastii", a niemalże każde dziecko chciało, by w jego domu zamieszkał Alf.

I chociaż od premier tych seriali minęło już ponad 30 lat, do chwili obecnej w wielu stacjach emitowane są ich powtórki, które wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością. I chociaż ulice już nie pustoszeją w porze ich emisji, to seriale z lat 80. wciąż gromadzą przed telewizorami tysiące widzów.

W naszej galerii znajdziecie najpopularniejsze seriale telewizyjne z tamtych lat. Mamy nadzieję, że udało nam się chociaż na chwilę przenieść Was w te odległe, jednak wciąż niezapomniane czasy?

Super Raport 10 VI (Goście: Emilewicz, Hermeliński, Markowski)

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express. Kliknij TUTAJ

Nasi Partnerzy polecają