Radio

i

Autor: DonnaCR / CC0 / pixabay.com

Polskie GWIAZDY jednego przeboju. Na pewno dobrze znacie te HITY! [TOP 20]

2020-08-28 12:12

Jak szybko się pojawili, tak zniknęli. Jednak pozostały po nich wielkie przeboje, jedyne, jakie udało im się nagrać. Te piosenki większość z nas bardzo dobrze zna, nawet z dokładnością do każdego pojedynczego słowa. Często mamy jednak trudność z przypomnieniem sobie nazwiska wykonawcy lub nazwy zespołu. Nic dziwnego. Ich sława trwała zaledwie kilka miesięcy, a ich przeboje stały się wręcz nieśmiertelne.

Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najpopularniejszych polskich gwiazd jednego przeboju. Wielu z tych wykonawców zakończyło już karierę muzyczną, niektórzy jeszcze przez jakiś czas próbowali swoich sił na scenie, jednak bezskutecznie. Poza tą jedną piosenką, dzięki której zaistnieli, pozostałe przeszły zupełnie bez echa. Co to za wykonawcy? Czy ich pamiętacie? Bo te piosenki znacie na pewno bardzo dobrze!

QUIZ. Artyści jednego przeboju. Czy ich jeszcze pamiętacie?

Pytanie 1 z 15
"Macarena" okazała się być jednym ogólnoświatowym hitem grupy:
Ewakuacja przez strażaków mężczyzny ważącego 250 kg
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE