Które miasto jest większe?

i

Autor: Google Street View

Które miasto jest większe? Naprawdę MOCNO się zdziwisz jak rozwiążesz ten QUIZ!

2020-04-22 21:00

Uważaliście na lekcjach geografii? Podróżowaliście po Polsce i po świecie? Być może ten quiz okaże się dla Was bardzo łatwy... a może jednak nie? Sprawdźcie swoją wiedzę na temat znanych polskich i europejskich miast i spróbujcie wskazać te, które zajmują większą powierzchnię. Niby proste, bo szansa na prawidłową odpowiedź to tylko 50 procent. Może się okazać, że będziecie zaskoczeni. Spróbujcie swoich sił i pochwalcie się czy trafiliście 10/10! Do dzieła!

Które miasto jest większe?

Pytanie 1 z 10
Które miasto jest większe? Warszawa czy Berlin?

Czy Szczecin może być większy od jednej z europejskich stolic? Czy Mediolan zajmuje większą powierzchnię niż np. Warszawa? Jeżeli podróżowaliście po świecie i odwiedzaliście znane miasta, być może odpowiedź na któreś z powyższych pytań okaże się dla Was banalna. W każdym z dziesięciu pytań jest są tylko dwie odpowiedzi, więc szansa na trafienie tej właściwej to tylko 50 procent.

Gdy rozwiążecie już quiz, nie zapomnijcie pochwalić się swoim wynikiem na Facebooku. A jeżeli macie ochotę sprawdzić się w innych dziedzinach, sprawdźcie swoją wiedzę na przykład na temat... filmu "Młode Wilki" lub piosenek Katarzyny Nosowskiej!

Życzymy Wam najwyższych wyników i udanej zabawy!

Super Raport 22 IV (goście: Girzyński, Senyszyn)

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express. Kliknij TUTAJ

Nasi Partnerzy polecają