Rozpoznajesz te miejsca?

i

Autor: se.pl

Te miejsca są znane w całej Polsce. Rozpoznasz je na tych zdjęciach? [QUIZ]

2020-06-03 9:43

Wszystkie są atrakcjami turystycznymi lub ikonami architektury. W przypadku zdecydowanej większości, bez trudu jesteśmy w stanie określić, w jakim mieście się znajdują. Wszystko jednak zależy od punktu widzenia. Te miejsca lub budynki na zdjęciach satelitarnych wyglądają zupełnie inaczej niż z poziomu ulicy lub na kolorowych widokówkach. Czy jesteś w stanie odgadnąć, co to za miejsca i w jakim mieście się znajdują? Rozwiąż quiz!

Na zdjęciach satelitarnych widzimy tylko ich wierzchołki, które zdecydowanie różnią się od widoku, który dobrze znamy. Może to być sporym utrudnieniem, jednak dla spostrzegawczych nie powinno stanowić większego problemu. W jakich miastach znajdują się te miejsca? Czy uda Ci się osiągnąć wynik 10/10? Weź udział w naszej zabawie i sprawdź swoją wiedzę i spostrzegawczość!

Gdy rozwiążecie już quiz, nie zapomnijcie pochwalić się swoim wynikiem na Facebooku. A jeżeli macie ochotę sprawdzić się w innych dziedzinach, sprawdźcie swoją wiedzę na przykład na temat... powierzchni miast. Ostrzegamy! Możecie się bardzo zdziwić!

Rozpoznasz miasto po tych kadrach z Google Earth?

Pytanie 1 z 10
Ta budowla została zaprojektowana przez wybitnego architekta pochodzącego ze Szczecina. Jednak nie znajduje się w Szczecinie. Jakie to miasto?
Hala Stulecia

Więcej quizów:

Super Raport 2 VI (goście: Kowal, Grzesiowski)

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express. Kliknij TUTAJ

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany