Quiz. Znani Polacy zmarli daleko od domu. Wiesz, gdzie dopadła ich śmierć? Wynik 10/15 to obowiązek!

2021-04-09 6:00
Gdzie zmarli znani Polacy?
Autor: GRAFIKA SE Mariusz Trocewicz

Quiz wiedzy, który każdy powinien przebrnąć bez problemu. W dzisiejszym teście pytamy naszych Czytelników o losy znanych Polaków. Śmierć dopadła te postaci z dala od ich rodzinnych stron. Gdzie zmarli Adam Mickiewicz, Kazimierz Deyna czy Stanisław August Poniatowski? Przy każdym pytaniu dostępne są tylko trzy opcje. Pomyłka nie wchodzi w grę. Tym razem nie zastawiliśmy większych pułapek. Quiz złożony jest z piętnastu pytań. Zgromadzenie dziesięciu punktów to kompletne minimum. Odpowiadajcie uważnie. Powodzenia!

Quiz. Miejsca śmierci znanych Polaków. Wiesz, gdzie zmarli?

Quiz czas zacząć! Znani Polacy zmarli daleko od domu. Wiesz, gdzie dopadła ich śmierć? Zdobycie dziesięciu punktów może wydawać się trudnym wyzwaniem, jednak spokojnie można mu podołać. Dacie radę?

Quizy podbijają internet! Wyzwij znajomych

Quiz to rodzaj intelektualnej zabawy. Każda poprawna odpowiedź jest punktowana. Korzystając z posiadanej wiedzy, możemy sprawdzić swój poziom w danej kategorii tematycznej i rywalizować ze znajomymi.

UWAGA! Odpowiedź nie zawsze jest oczywista. Bądźcie więc ostrożni przy dokonywaniu wyboru.

Podzielcie się linkiem do naszego quizu z rodziną i przyjaciółmi! Pora sprawdzić, kto zgromadzi więcej punktów!

Lubisz quizy? Mamy dla Ciebie coś specjalnego! Powodzenia

Groby polskich piłkarzy. Samobójstwa i straszne choroby. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE