Rzucam hasło

Michał Materla o sukcesach i porażkach: "Prawda wyszła na jaw"

2023-06-26 7:00

Michał Materla to człowiek, którego nie trzeba przedstawiać miłośnikom sportu. Legenda KSW, utytułowany zawodnik mieszanych sztuk walki od dwóch dekad święci triumfy na sportowych arenach. W rozmowie z "Super Expressem" w ramach cyklu "Rzucam hasło" zdradził kilka tajemnic ze swojego sportowego, a także prywatnego życia.

Z Michałem Materlą spotkaliśmy się podczas międzynarodowych warsztatów Stunt Fight Camp, które odbyły się w Szczecinie, gdzie szkolił kaskaderów i aktorów w zakresie sztuk walki. Jak wyglądają treningi przed walką? Jak długo dochodzi się do formy po morderczych walkach? O czym plotkują sportowcy w szatni? Jak zawodnik MMA postrzega swoje rodzinne miasto, czyli Szczecin i jak odnosi się do "złych wspomnień", gdy na kilka miesięcy trafił do aresztu? Na te, a także wiele innych pytań odpowiedź znajdziecie w najnowszym odcinku cyklu "Rzucam hasło".

"Rzucam hasło" to krótkie rozmowy w formule Q&A, których bohaterami są zarówno celebryci znani z telewizji czy pierwszych stron gazet, a także osoby, które mają coś ciekawego do powiedzenia. Wcześniej gośćmi "Rzucam hasło" byli już m.in.: bohater programu "Królowe Życia" Arek "Kocik" Zgorzelski, znany z HGTV i TVN architekt Krzysztof Miruć, pierwsza kobieta ksiądz w Szczecinie Izabela Sikora i prezydent Szczecina Piotr Krzystek. Gościem specjalnego primaaprilisowego odcinka "Rzucam hasło" był najsłynniejszy szczeciński kot Gacek.

QUIZ: Rozpoznasz gwiazdy polskiego MMA? O komplet nie będzie łatwo! Nie tylko Pudzian i Mamed

Pytanie 1 z 15
Zaczynamy od czegoś łatwego. Kim jest ta gwiazda KSW?
QUIZ: Rozpoznasz gwiazdy polskiego MMA? O komplet nie będzie łatwo! Nie tylko Pudzian i Mamed
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany