Rzucam hasło: Arek Kocik

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Rzucam hasło: Arek Kocik

Arek Kocik o kobietach, "Królowych Życia", Szczecinie... i nie tylko! Zobacz rozmowę z "Megakotem"! [WIDEO]

2021-12-13 23:15

Arkadiusz to jedna z najbardziej barwnych postaci ostatniego sezonu "Królowych Życia" - programu emitowanego na antenie TTV, który bije rekordy popularności. Biznesmen ze Szczecina budzi wiele kontrowersji. Jedni go uwielbiają, inni mają o nim jak najgorsze zdanie. Jaki naprawdę jest "Megakot"? Co sądzi o kobietach, sławie i swoim rodzinnym Szczecinie? Bohater "Królowych Życia" zdradził redakcji "Super Expressu" kilka sekretów w nowym cyklu "Rzucam hasło!".

Arek "Megakot" Kocik to tak naprawdę Arkadiusz Zgorzelski, 51-letni przedsiębiorca ze Szczecina, który prowadzi dużą firmę deweloperską. Poza pracą, jego pasją są między innymi samochody, moda, kobiety i luksusowe życie. Czy jednak to jest dla niego tak naprawdę najważniejsze w życiu? Jak Arek Kocik ocenia swój udział w "Królowych Życia"? Co sądzi o Szczecinie, w którym mieszka i pracuje?

Czytaj też: "Królowe Życia": Arek Kocik pochwalił się, że robił TO w młodości. "Bardzo uwielbiam!"

Na te oraz wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź, oglądając materiał wideo, w którym Arek odpowiada na pytania zadawane w formie haseł, których nie zna i które są dla niego absolutnym zaskoczeniem. Na tym właśnie polega formuła cyklu "Rzucam hasło", którego gośćmi będą nietuzinkowe osoby z różnych dziedzin życia. Kolejne odcinki pokażemy już niebawem!

Czytaj też: Arek Kocik w nowym wcieleniu. Bohater "Królowych Życia" SZALEJE w teledysku!

Sonda
Których bohaterów 11. sezonu "Królowych Życia" lubisz najbardziej?

Arek Kocik w "Królowych Życia" - kiedy oglądać?

Arek Kocik pojawił się w programie "Królowe Życia", emitowanym na antenie TTV i z miejsca stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów tego telewizyjnego hitu, obok Dagmary, Kasi czy Leona i Damiana. Jego perypetie możemy podziwiać od 11. sezonu, który swoją premierę miał jesienią 2021 roku. Czy zobaczymy go w kolejnym, dwunastym już sezonie, który zostanie wyemitowany wiosną? Póki co, pozostają nam powtórki, które są emitowane na antenie telewizji TTV.

Czytaj też: "Królowe Życia": Arek Kocik trzyma TO w akwarium! To niezwykle rzadki gatunek

Rzucam hasło: Arek Kocik z "Królowych Życia"
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany