Szczecinianin w "Królowych Życia" TTV. Kim jest Arek "Megakot" Kocik?

2021-09-10 12:36
Arek Megakot Kocik - nowy bohater Królowych Życia
Autor: Instagram / megakot.pl Arek "Megakot" Kocik - nowy bohater "Królowych Życia"

"Królowe Życia" to program, który z sezonu na sezon zyskuje coraz większe grono wiernych widzów, którzy z zapartym tchem śledzą losy jego bohaterów. Właśnie na antenie TTV pojawiły się nowe odcinki "Królowych Życia", w których nie zabraknie dobrze znanych osób jak Dagmara, Iza, Kasia czy Damian i Leon, ale także pojawią się zupełnie nowe. W najnowszym sezonie widzów czeka również "szczeciński" akcent. W obsadzie programu pojawił się bowiem nowy bohater, który ze Szczecinem ma wiele wspólnego. Kim jest Arek "Megakot" Kocik?

Kim jest Arek "Megakot" Kocik" z "Królowych Życia"?

Arek "Megakot" Kocik tak naprawdę to Arkadiusz Zgorzelski. Ma 51 lat. Jest szczecińskim przedsiębiorcą, który prowadzi dużą firmę deweloperską. Jego pasją są również samochody - zarówno nowe jak i zabytkowe. Jak przystało na prawdziwego "króla życia", Arek Kocik lubi luksusowe życie, markowe ubrania i imprezy. Uznawany jest za prawdziwy wulkan energii o niezwykłej charyzmie i ogromnym poczuciu humoru. Jego ulubionym powiedzeniem, które prawdopodobnie na stałe zagości w "Królowych Życia" i świadomości widzów jest "Beng beng!"

Czytaj też: Arek Kocik sobowtórem znanego aktora? Zobacz do kogo internauci porównali szczecińskiego "króla życia"!

Arek "Megakot" Kocik i Lord Kruszwil. Co ich łączy?

Arek Kocik często występuje w sieci z popularnym youtuberem Lordem Kruszwilem. Co ich łączy? Kruszwil kilka lat temu określił Kocika mianem "ojca", przedstawiając go w ten sposób na swoim kanale. Wiadomo, że wprowadził się do niego krótko po zakończeniu współpracy z Kamerzystą - innym youtuberem, który zyskał złą sławę przez publikację filmu z niepełnosprawnym chłopakiem (obecnie przebywa w areszcie i czeka na proces). Wspólne zdjęcia Kruszwila i Arka Kocika można zobaczyć w mediach społecznościowych.

Rozwiąż QUIZ: "Królowe życia" biją rekordy popularności! Co wiesz o bohaterach hitu telewizji?

Ciąg dalszy pod galerią zdjęć

Arek "Megakot" Kocik na Instagramie

Nowy bohater "Królowych Życia" prowadzi intensywne życie w mediach społecznościowych. Jego profil @megakot.pl na Instagramie śledzi ponad 114 tysięcy fanów. Można tam znaleźć liczne zdjęcia i filmy - zarówno ze Szczecina, jak i z najodleglejszych zakątków świata. Wiele z nich budzi sporo kontrowersji - zwykle z powodu dość ekscentrycznych strojów.

"Królowe Życia" - gdzie i kiedy oglądać?

Nowe odcinki "Królowych Życia" można oglądać od 26 sierpnia na antenie TTV. Po dwa premierowe odcinki emitowane są w czwartki i piątki, po godz. 22:00. Czy Arek Kocik stanie się ulubieńcem widzów, podobnie jak Dagmara lub Kasia? Przekonamy się już niebawem!

Rozwiąż QUIZ: To prawdziwy HIT telewizji! Jak dobrze znasz bohaterów GOGGLEBOX?

Dramatyczne wyznanie „Królowej życia” : Moje nogi nigdy już nie wrócą do pełnej sprawności!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE