Arek Megakot Kocik - nowy bohater Królowych Życia

i

Autor: Instagram / megakot.pl Arek "Megakot" Kocik - nowy bohater "Królowych Życia"

Szczecinianin w "Królowych Życia" TTV. Kim jest Arek "Megakot" Kocik?

2021-09-10 12:36

"Królowe Życia" to program, który z sezonu na sezon zyskuje coraz większe grono wiernych widzów, którzy z zapartym tchem śledzą losy jego bohaterów. Właśnie na antenie TTV pojawiły się nowe odcinki "Królowych Życia", w których nie zabraknie dobrze znanych osób jak Dagmara, Iza, Kasia czy Damian i Leon, ale także pojawią się zupełnie nowe. W najnowszym sezonie widzów czeka również "szczeciński" akcent. W obsadzie programu pojawił się bowiem nowy bohater, który ze Szczecinem ma wiele wspólnego. Kim jest Arek "Megakot" Kocik?

Kim jest Arek "Megakot" Kocik" z "Królowych Życia"?

Arek "Megakot" Kocik tak naprawdę to Arkadiusz Zgorzelski. Ma 51 lat. Jest szczecińskim przedsiębiorcą, który prowadzi dużą firmę deweloperską. Jego pasją są również samochody - zarówno nowe jak i zabytkowe. Jak przystało na prawdziwego "króla życia", Arek Kocik lubi luksusowe życie, markowe ubrania i imprezy. Uznawany jest za prawdziwy wulkan energii o niezwykłej charyzmie i ogromnym poczuciu humoru. Jego ulubionym powiedzeniem, które prawdopodobnie na stałe zagości w "Królowych Życia" i świadomości widzów jest "Beng beng!"

Czytaj też: Arek Kocik sobowtórem znanego aktora? Zobacz do kogo internauci porównali szczecińskiego "króla życia"!

Arek "Megakot" Kocik i Lord Kruszwil. Co ich łączy?

Arek Kocik często występuje w sieci z popularnym youtuberem Lordem Kruszwilem. Co ich łączy? Kruszwil kilka lat temu określił Kocika mianem "ojca", przedstawiając go w ten sposób na swoim kanale. Wiadomo, że wprowadził się do niego krótko po zakończeniu współpracy z Kamerzystą - innym youtuberem, który zyskał złą sławę przez publikację filmu z niepełnosprawnym chłopakiem (obecnie przebywa w areszcie i czeka na proces). Wspólne zdjęcia Kruszwila i Arka Kocika można zobaczyć w mediach społecznościowych.

Rozwiąż QUIZ: "Królowe życia" biją rekordy popularności! Co wiesz o bohaterach hitu telewizji?

Ciąg dalszy pod galerią zdjęć

Arek "Megakot" Kocik na Instagramie

Nowy bohater "Królowych Życia" prowadzi intensywne życie w mediach społecznościowych. Jego profil @megakot.pl na Instagramie śledzi ponad 114 tysięcy fanów. Można tam znaleźć liczne zdjęcia i filmy - zarówno ze Szczecina, jak i z najodleglejszych zakątków świata. Wiele z nich budzi sporo kontrowersji - zwykle z powodu dość ekscentrycznych strojów.

"Królowe Życia" - gdzie i kiedy oglądać?

Nowe odcinki "Królowych Życia" można oglądać od 26 sierpnia na antenie TTV. Po dwa premierowe odcinki emitowane są w czwartki i piątki, po godz. 22:00. Czy Arek Kocik stanie się ulubieńcem widzów, podobnie jak Dagmara lub Kasia? Przekonamy się już niebawem!

Rozwiąż QUIZ: To prawdziwy HIT telewizji! Jak dobrze znasz bohaterów GOGGLEBOX?

Dramatyczne wyznanie „Królowej życia” : Moje nogi nigdy już nie wrócą do pełnej sprawności!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany