Arek Kocik w teledysku guczi lui

i

Autor: kadr z teledysku Arek Kocik w teledysku "guczi lui"

Arek Kocik w nowym wcieleniu. Bohater "Królowych Życia" SZALEJE w teledysku!

2021-10-29 23:00

Ostro imprezuje w towarzystwie roznegliżowanych dziewczyn, tańczy, oblewa się szampanem, po prostu dobrze się bawi. Tak wygląda najnowsze wcielenie Arka Kocika z "Królowych Życia". Kontrowersyjny bohater hitowego programu pokazał się z zupełnie innej strony, występując w teledysku artysty ze Stargardu. Czy "guczi lui" duetu wyszynski. & Megakot stanie się hitem?

Do współpracy przy najnowszym klipie zaprosił Arka, pochodzący ze Stargardu artysta o pseudonimie wyszynski. To tak naprawdę Krzysztof Wyszyński, 26-letni muzyk, absolwent Akademii Sztuki w Szczecinie, który ma już spore grono fanów i całkiem niezły muzyczny dorobek. Jego konto na YouTube śledzi ponad 10 tysięcy internautów.

Czytaj też: "Królowe Życia": Arek Kocik trzyma TO w akwarium! To niezwykle rzadki gatunek

Teledysk do utworu "guczi lui" ujrzał światło dzienne 28 października. W ciągu zaledwie kilku godzin od publikacji w serwisie YouTube obejrzało go kilka tysięcy internautów. W klipie, poza głównym wykonawcą, możemy zobaczyć Arka Kocika w "imprezowym" wcieleniu. "Megakot" bawi się w towarzystwie pięknych tancerek w bardzo skąpych strojach, tańczy, oblewa się szampanem. Krótko mówiąc, bardzo dobrze się bawi.

  • "Wooow!!! Beng beng!! Gucci gucci louis lousi!!! BENG"
  • "Kocik też mógł zaśpiewać zwrotkę"
  • "Super nuta"
  • "Sztos"

- czytamy w komentarzach pod teledyskiem.

Czytaj też: "Królowe Życia": Arek Kocik pochwalił się, że robił TO w młodości. "Bardzo uwielbiam!"

W teledysku "guczi lui" Arek czuje się jak przysłowiowa ryba w wodzie. Jak przystało na prawdziwego "króla życia", Arek Kocik lubi imprezy, piękne kobiety, luksusowe życie i markowe ubrania, czyli wszystko to, co możemy zobaczyć w klipie. Uznawany jest za prawdziwy wulkan energii o niezwykłej charyzmie i ogromnym poczuciu humoru. Aż trudno uwierzyć, że jest on poważnym przedsiębiorcą, który prowadzi w Szczecinie dużą firmę deweloperską.

- Robię to przede wszystkim dla moich fanów z Instagrama - mówi Arek w rozmowie z "Super Expressem". - Młodzież to lubi. Na pewno będzie tego więcej. Kolejny teledysk już wkrótce.

Czytaj też: Arek Kocik wsiadł na konia. Ludzie bezlitośni dla szczecińskiego "króla życia". "Żenada"

Arek Kocik pojawił się w programie "Królowe Życia", emitowanym na antenie TTV i z miejsca stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów tego telewizyjnego hitu. Jego perypetie możemy podziwiać od 11. sezonu, który swoją premierę miał jesienia 2021 roku.

"Królowe Życia" - gdzie i kiedy oglądać?

Nowe odcinki "Królowych Życia" można oglądać od 26 sierpnia na antenie TTV. Po dwa premierowe odcinki emitowane są w czwartki i piątki, po godz. 22:00. "Królowe Życia" dostępne są również w Internecie, na platformie Player.

Czytaj też: Arek Kocik sobowtórem znanego aktora? Zobacz do kogo internauci porównali szczecińskiego "króla życia"!

Sonda
Których bohaterów 11. sezonu "Królowych Życia" lubisz najbardziej?
Dramatyczne wyznanie „Królowej życia” : Moje nogi nigdy już nie wrócą do pełnej sprawności!