Rzucam hasło: Krzysztof Miruć

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Rzucam hasło: Krzysztof Miruć

Krzysztof Miruć: "Jestem fetyszystą betonu". Zobacz rozmowę ze znanym architektem HGTV i TVN! [WIDEO]

2022-06-13 22:35

To prawdziwy ekspert w dziedzinie architektury wnętrz i gwiazda telewizji. Jego znakiem rozpoznawczym jest promienny uśmiech, sportowa, a wręcz atletyczna sylwetka i... dość "skromna" fryzura. Krzysztof Miruć jest gościem najnowszego odcinka cyklu "Rzucam hasło", w którym zdradził redakcji "Super Expressu" kilka sekretów ze swojego życia, nie tylko zawodowego.

Krzysztof Miruć jest wziętym architektem i gwiazdą telewizji. Możemy oglądać go m.in. na antenie HGTV i TVN Style, gdzie prowadzi popularne programy "Weekendowa metamorfoza" i "Zgłoś remont". Zaprojektowane przez niego wnętrza zapierają dech w piersiach. Jest "fetyszystą" betonu i miłośnikiem lamelek, czyli elementu dekoracyjnego, który w ostatnim czasie jest prawdziwym wnętrzarskim hitem. Uwielbia kolor czarny. Jest zapalonym motocyklistą. Miał zostać wykładowcą na szczecińskiej Akademii Sztuki, ale chwilowo "nie wyszło".

Zobacz też: Arek Kocik o kobietach, "Królowych Życia", Szczecinie... i nie tylko! Zobacz rozmowę z "Megakotem"! [WIDEO]

Architekt był w ostatnim czasie gościem szczecińskiego showroomu AGD Prestige, gdzie spotkał się z mieszkańcami i przedstawicielami branży. Krzysztof Miruć znalazł chwilę, by przekazać czytelnikom "Super Expressu" kilka cennych wskazówek i odpowiedzieć na kilka pytań. Zapytaliśmy go m.in. o to, co sądzi o szczecińskiej ikonie architektury, czyli Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza. Zobaczcie najnowszy odcinek cyklu "Rzucam hasło" z Krzysztofem Miruciem!

Zobacz też: Wiesiek Skiba o remontach, fachowcach i... "popaprańcach". Zobacz rozmowę z popularnym budowlańcem! [WIDEO]

Rzucam hasło: Krzysztof Miruć
Sonda
Oglądasz HGTV?
Nasi Partnerzy polecają