Rzucam hasło: Wiesiek Skiba

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Rzucam hasło: Wiesiek Skiba

Wiesiek Skiba o remontach, fachowcach i... "popaprańcach". Zobacz rozmowę z popularnym budowlańcem! [WIDEO]

2022-03-29 0:30

Prawdziwy specjalista w swoim fachu, sympatyczny, uśmiechnięty, ale też i szczery do bólu. Znany majster z telewizji, który zdobył popularność dzięki występom w popularnych programach. Wiesiek Skiba był gościem specjalnym tegorocznej edycji targów Bud-Gryf & Home w Szczecinie i znalazł chwilę, by udzielić czytelnikom "Super Expressu" kilku cennych wskazówek dotyczących remontów i pochwalić się swoimi wrażeniami z wizyty w stolicy Pomorza Zachodniego. Zobaczcie najnowszy odcinek cyklu "Rzucam hasło"!

Wiesiek Skiba potrafi zrobić dosłownie wszystko – od małych napraw, po remontowe rewolucje. Udowodnił to na oczach tysięcy widzów, którzy znają go z wielu popularnych programów telewizyjnych. Wieśka Skibę można było zobaczyć m.in. w "Dzień Dobry TVN" czy programie "Dom Marzeń" emitowanym na antenie TVN, a także w Canal + Domo, w programie "Home Staging - mieszkania do sprzedania", w którym towarzyszył specjalistce w tej dziedzinie, Marii Semczyszyn. W tej samej stacji emitowany jest również jego autorski program "Pogotowie Remontowe Wieśka", w którym nie tylko pokazuje jak wykonać mniejsze i większe naprawy w domu i wytyka błędy tzw. "fachowców".

Popularny budowlaniec niedawno odwiedził Szczecin, gdzie był gościem specjalnym targów Bud-Gryf & Home 2022. Podczas krótkiego spotkania z dziennikarzem "Super Expressu", Wiesiek Skiba przekazał kilka istotnych wskazówek dotyczących remontów i doboru fachowców, a także pochwalił się wrażeniami ze swojego pobytu w Szczecinie. Kogo nazwał "popaprańcem" i dlaczego Szczecin jest "dziwny"? Na te oraz kilka innych pytań znajdziecie odpowiedź, oglądając najnowszy odcinek cyklu "Rzucam hasło".

Zobacz też: Arek Kocik o kobietach, "Królowych Życia", Szczecinie... i nie tylko! Zobacz rozmowę z "Megakotem"! [WIDEO]

Rzucam hasło: Wiesiek Skiba
Sonda
Lubisz majsterkować?