Targi Bud-Gryf & Home w Szczecinie. Ponad 70 wystawców i majsterkowanie z Wieśkiem [ZDJĘCIA, WIDEO]

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Targi Bud-Gryf & Home w Szczecinie. Ponad 70 wystawców i majsterkowanie z Wieśkiem [ZDJĘCIA, WIDEO]

Majsterkowanie z Wieśkiem i ponad 70 wystawców. Targi Bud-Gryf & Home w Szczecinie [ZDJĘCIA, WIDEO]

2022-03-26 18:56

Na ten weekend czekali nie tylko przedstawiciele branży budowlanej, ale także ci, którzy samodzielnie budują, remontują, urządzają swoje domy i mieszkania, a majsterkowanie to ich hobby. Odbywające się w dniach 25-27 marca targi Bud-Gryf & Home to wydarzenie, które na dobre wpisało się w targowe kalendarium Szczecina. W hali Netto Arena pojawiło się ponad 70 wystawców branży budowlanej. Gościem specjalnym targów jest Wiesiek Skiba - znany z telewizyjnych ekranów budowlaniec i prawdziwa "złota rączka".

Na odwiedzających czekają liczne atrakcje związane z szeroko pojętą branżą budowlaną. Odwiedzający mogą zasięgnąć języka u ekspertów od fotowoltaiki, dekarzy, stolarzy, producentów okien, drzwi i rolet i wielu innych. Do Szczecina przyjechali przedstawicie najlepszych firm budowlanych, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Trzy dni targów obfitują również w ciekawe warsztaty i prelekcje. Można samodzielnie wykonać np.: wieszaki na klucze, makramowe donice, podpatrzeć jak powstają drogowe pasy, zobaczyć pokaz sztuki dekarskiej, wziąć udział w konkursach z nagrodami czy spróbować swoich sił w Budowlanej Strefie Siłacza. Nie brakuje także atrakcji dla najmłodszych odwiedzających. W specjalnej strefie dzieci mogą spędzić czas na zabawie czy wziąć udział w warsztatach, o ich dobry nastrój dbają profesjonalni animatorzy.

Czytaj też: Poszedł w niedzielę do "Żabki" i miał ogromnego farta. Mieszkaniec Stargardu "ustawił się" na najbliższe 20 lat!

Gościem specjalnym targów jest Wiesiek Skiba, budowlaniec, który potrafi zrobić dosłownie wszystko – od małych napraw, po remontowe rewolucje. Jest on znany z wielu programów telewizyjnych, m.in. „Pogotowie remontowe Wieśka”, „Dom Marzeń” i „Home staging – mieszkania do sprzedania”.

- Warto przyjść na te targi z tego względu, że jest tu bardzo dużo nowości i można się dowiedzieć, co nam dostawcy tutaj oferują - mówi Wiesiek Skiba. - Bo jest też tak, że nie jesteśmy przekonani do pewnych nowości. Jesteśmy nauczeni tak, że jak dawniej był jeden rodzaj kleju czy też jedna farba, to my się tej farby cały czas trzymamy. Do tej pory niektórzy ludzie operują tymi właśnie nazwami tych farb i tych klejów. W tej chwili jest naprawdę szeroki wachlarz tego wszystkiego. No i nie bójmy się nowości. Przychodźmy na takie targi. Oglądajmy, posłuchajmy tych wszystkich wystawców, co nam chcą powiedzieć. Oni naprawdę chcą nam sprzedać porządny produkt. Mówię to z doświadczenia i sam korzystam z takich targów, tak że bardzo polecam - dodaje.

Podczas targów Bud-Gryf & Home Wiesiek Skiba jest gospodarzem strefy „Zmajstruj coś z Wieśkiem - warsztaty dla kobiet”, podczas których tłumaczy m.in. jak malować ściany lub kafelki.

Targi Bud-Gryf & Home w hali Netto Arena przy ul. Szafera potrwają do niedzieli, 27 marca. Wstęp jest bezpłatny.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.zstw.szczecin.pl.

Czytaj też: "Wkrętarka nie gryzie", czyli Darek Stolarz uczy szczecinian majsterkowania [ZDJĘCIA, WIDEO, WYWIAD]

Sonda
Lubisz majsterkować?
Wiesiek Skiba na targach Bud-Gryf & Home w Szczecinie
Nasi Partnerzy polecają