Poszedł w niedzielę do Żabki i miał ogromnego farta. Mieszkaniec Stargardu ustawił się na najbliższe 20 lat!

i

Autor: qiesnusantara26 / CC0 / pixabay.com, Grzegorz Kluczyński Poszedł w niedzielę do "Żabki" i miał ogromnego farta. Mieszkaniec Stargardu "ustawił się" na najbliższe 20 lat!

Poszedł w niedzielę do "Żabki" i miał ogromnego farta. Mieszkaniec Stargardu "ustawił się" na najbliższe 20 lat!

2022-03-21 13:33

To dopiero fart! Mieszkaniec Stargardu poszedł do pobliskiej "Żabki", wydał trochę drobnych, a teraz co miesiąc będzie otrzymywał ogromną kasę. I tak będzie przez najbliższe 20 lat! Jak tego dokonał? Okazuje się, że przepis na sukces i życie w bogactwie jest bardzo prosty.

To było prawdziwe zrządzenie losu. W niedzielę, 20 marca, mieszkaniec Stargardu wybrał się do sklepu "Żabka" przy ul. Czarnieckiego, w którym mieści się również punkt Lotto, a przy okazji zakupów, zagrał metodą "chybił-trafił" w Ekstra Pensję. Wylosowane liczby 1, 5, 22, 25, 31 oraz 4 okazały się tymi samymi, które widniały na jego kuponie. A to oznaczało jedno - główną wygraną! Szczęśliwy gracz będzie przez najbliższe 20 lat otrzymywał 5 tysięcy złotych miesięcznie, co pozwoli mu na szczęśliwe i dostatnie życie. Chyba nie ma nikogo, kto by nie chciał dostawać takiego "kieszonkowego"?

Czytaj też: Szczęściarz z Koszalina zgarnął grubą kasę i jeszcze będzie dostawał spore "kieszonkowe"!

Jak grać w Ekstra Pensję?

  • Wytypuj swoje liczby z zakresu od 1 do 35 liczb i 1 z 4 liczb
  • Graj na chybił trafił lub po prostu wpisz swoje szczęśliwe liczby. Na kuponie może się znaleźć maksymalnie 10 zakładów. Jeden zakład kosztuje 5 zł.
  • Za dodatkową złotówkę liczby z zakładu Ekstra Pensji wezmą udział w dodatkowym losowaniu, w którym można wygrać 100 000 zł wypłacane od razu!
  • W Ekstra Pensji grasz o 5000 zł wypłacane co miesiąc przez 20 lat, a w Ekstra Premii o 100 000 zł. Stawkę można zwiększyć nawet dziesięciokrotnie.

Rozwiąż QUIZ: Dziwne fakty z życia celebrytów. Będziecie MOCNO zaskoczeni!

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Morze krokusów i tłumy spacerowiczów na Jasnych Błoniach w Szczecinie