Kumulacja w LOTTO. Ile można wygrać w losowaniu 18.05.2021? Do zgarnięcia prawdziwa FORTUNA!

Kumulacja Lotto Kto zgarnie ogromną kasę?
Autor: GRAFIKA SE Maciej Jabłoński

W ostatnim losowaniu Lotto nie padła główna wygrana, co oznacza, że podczas najbliższego losowania graczy czeka kumulacja. Kumulacja wiąże się tylko z jednym - pula wygranych rośnie, a osoba, która trafi "szóstkę", może z dnia na dzień stać się milionerem i na zawsze odmienić swoje życie. Jaka wygrana jest przewidywana w kumulacji Lotto podczas najbliższego losowania? Kiedy odbędzie się losowanie Lotto i gdzie można oglądać je na żywo? Sprawdźcie!

Najbliższe losowanie Lotto odbędzie się we wtorek, 18 maja 2021 o godz. 21:50, na antenie TVP3 i stronie www.lotto.pl. Osoba, która wytypuje "szóstkę", może zgarnąć 11 milionów złotych. Jest więc o co grać. Kto zostanie milionerem i odmieni swoje życie? Przekonamy się już we wtorkowy wieczór.

W przypadku, gdy nikt nie wytypuje sześciu szczęśliwych liczb, wysokość sumy do wygrania, dzięki kumulacji, jeszcze wzrośnie!

Zobacz też: LOTTO ma już 64 lata! Sprawdź NAJWIĘKSZE wygrane w historii! To ASTRONOMICZNE sumy!

Zasadę kumulacji wygranych I stopnia wprowadzono listopadzie 1996 roku, dzięki czemu pule na wygrane I stopnia mogą sięgać ogromnych kwot. Dotychczas największa kumulacja w Lotto miała miejsce 7 maja 2016 roku. Do wygrania było aż 57 800 000 zł.

Jak grać w Lotto?

W Lotto można grać na różne sposoby: na chybił trafił, wykorzystując swoje ulubione lub ostatnie kupony lub po prostu wpisać swoje szczęśliwe liczby. Należy wybrać 6 z 49 liczb. Na kuponie może się znaleźć maksymalnie 10 zakładów. Jeden zakład kosztuje tylko 3 zł.

W grze systemowej typujesz więcej liczb w zakładzie – od 7 do 12 spośród 49, a tym samym zwiększasz swoje szanse na wygraną i wygrywasz więcej.3 Graj z Plusem

Dzięki grze z Plusem, liczby z Twojego zakładu Lotto biorą udział w dodatkowym losowaniu miliona złotych. Dodanie Plusa do zakładu to tylko złotówka!4 Graj na wiele losowań lub subskrybuj kupon

Możesz grać na 10 kolejnych losowań lub subskrybować kupon, aby brał udział w każdym kolejnym losowaniu gry do momentu odwołania subskrypcji. Dzięki temu nie ominiesz swojego szczęśliwego dnia!

Losowanie Lotto odbywa się w każdy wtorek, czwartek i sobotę.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

EUROJACKPOT: Wygrana III stopnia w Polsce! Ktoś zgarnął ponad 892 tys. złotych
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE