Najwyższe wygrane w LOTTO w Szczecinie i okolicach

i

Autor: Totalizator Sportowy / SE.pl Sprawdź najwyższe wygrane LOTTO w Szczecinie i okolicach! W jakich kolekturach padly "szóstki"? Gdzie warto grać?

Szczęśliwe kolektury Lotto w Szczecinie i regionie. Gdzie można wygrać MILIONY? [GALERIA]

2021-04-12 15:24

"Szóstka" w Lotto to marzenie wielu graczy, którzy regularnie wypełniają kupony i z zapartym tchem oglądają losowania w telewizji lub Internecie. A jest o co walczyć, bo w przypadku kumulacji, wygrane mogą sięgać nawet kilkudziesięciu milionów złotych. Najwyższa wygrana w Lotto wyniosła ponad 36 milionów złotych. W Zachodniopomorskiem kwota wygranej była nieco niższa, ale wciąż warta zachodu. Gdzie padły najwyższe wygrane w Szczecinie i okolicach? Jakie kolektury okazały się szczęśliwe dla graczy? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie największych wygranych w historii Lotto w regionie.

Najwyższa wygrana w Szczecinie okazała się jednocześnie najlepszym prezentem pod choinkę, jaki mógł sobie wymarzyć gracz. W 2019 roku trafił on "szóstkę" w Lotto, a na jego konto wpłynęło ponad 13 milionów złotych.

Czytaj więcej: Ale FARCIARZ! Mieszkaniec Szczecina w wigilię nagle stał się BOGACZEM. Ma forsy jak lodu

Szczęśliwym wydarzeniem okazał się również finał regat The Tall Ships Races w 2017 roku. W kolekturze zlokalizowanej w samym centrum wydarzeń, na szczecińskiej Łasztowni, szczęśliwy gracz trafił "szóstkę" i zgarnął ponad 6 milionów złotych.

Czytaj więcej: "Tolszipy" przynoszą szczęście! Na regatach w Szczecinie padła "szóstka" w Lotto!

Największym szczęściarzem w regionie okazał się jednak mieszkaniec Tanowa, który w maju 2011 roku wzbogacił się aż o prawie 17 milionów złotych.

W poniższej galerii znajdziecie zestawienie najwyższych wygranych w Lotto w Szczecinie i okolicach. Kwoty robią wrażenie!

Jak grać w Lotto?

W Lotto można grać na różne sposoby: na chybił trafił, wykorzystując swoje ulubione lub ostatnie kupony lub po prostu wpisać swoje szczęśliwe liczby. Należy wybrać 6 z 49 liczb. Na kuponie może się znaleźć maksymalnie 10 zakładów. Jeden zakład kosztuje tylko 3 zł.

W grze systemowej typujesz więcej liczb w zakładzie – od 7 do 12 spośród 49, a tym samym zwiększasz swoje szanse na wygraną i wygrywasz więcej.3 Graj z Plusem

Dzięki grze z Plusem, liczby z Twojego zakładu Lotto biorą udział w dodatkowym losowaniu miliona złotych. Dodanie Plusa do zakładu to tylko złotówka! Graj na wiele losowań lub subskrybuj kupon.

Możesz grać na 10 kolejnych losowań lub subskrybować kupon, aby brał udział w każdym kolejnym losowaniu gry do momentu odwołania subskrypcji. Dzięki temu nie ominiesz swojego szczęśliwego dnia!

Zobacz też: LOTTO ma już 64 lata! Sprawdź NAJWIĘKSZE wygrane w historii! To ASTRONOMICZNE sumy!

Jaki majątek zgromadził Krzysztof Krawczyk? Jaką miał emeryturę?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany