Szczęśliwe kolektury Lotto w Szczecinie i regionie. Gdzie można wygrać MILIONY? [GALERIA]

Najwyższe wygrane w LOTTO w Szczecinie i okolicach
Autor: Totalizator Sportowy / SE.pl Sprawdź najwyższe wygrane LOTTO w Szczecinie i okolicach! W jakich kolekturach padly "szóstki"? Gdzie warto grać?

"Szóstka" w Lotto to marzenie wielu graczy, którzy regularnie wypełniają kupony i z zapartym tchem oglądają losowania w telewizji lub Internecie. A jest o co walczyć, bo w przypadku kumulacji, wygrane mogą sięgać nawet kilkudziesięciu milionów złotych. Najwyższa wygrana w Lotto wyniosła ponad 36 milionów złotych. W Zachodniopomorskiem kwota wygranej była nieco niższa, ale wciąż warta zachodu. Gdzie padły najwyższe wygrane w Szczecinie i okolicach? Jakie kolektury okazały się szczęśliwe dla graczy? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie największych wygranych w historii Lotto w regionie.

Najwyższa wygrana w Szczecinie okazała się jednocześnie najlepszym prezentem pod choinkę, jaki mógł sobie wymarzyć gracz. W 2019 roku trafił on "szóstkę" w Lotto, a na jego konto wpłynęło ponad 13 milionów złotych.

Czytaj więcej: Ale FARCIARZ! Mieszkaniec Szczecina w wigilię nagle stał się BOGACZEM. Ma forsy jak lodu

Szczęśliwym wydarzeniem okazał się również finał regat The Tall Ships Races w 2017 roku. W kolekturze zlokalizowanej w samym centrum wydarzeń, na szczecińskiej Łasztowni, szczęśliwy gracz trafił "szóstkę" i zgarnął ponad 6 milionów złotych.

Czytaj więcej: "Tolszipy" przynoszą szczęście! Na regatach w Szczecinie padła "szóstka" w Lotto!

Największym szczęściarzem w regionie okazał się jednak mieszkaniec Tanowa, który w maju 2011 roku wzbogacił się aż o prawie 17 milionów złotych.

W poniższej galerii znajdziecie zestawienie najwyższych wygranych w Lotto w Szczecinie i okolicach. Kwoty robią wrażenie!

Jak grać w Lotto?

W Lotto można grać na różne sposoby: na chybił trafił, wykorzystując swoje ulubione lub ostatnie kupony lub po prostu wpisać swoje szczęśliwe liczby. Należy wybrać 6 z 49 liczb. Na kuponie może się znaleźć maksymalnie 10 zakładów. Jeden zakład kosztuje tylko 3 zł.

W grze systemowej typujesz więcej liczb w zakładzie – od 7 do 12 spośród 49, a tym samym zwiększasz swoje szanse na wygraną i wygrywasz więcej.3 Graj z Plusem

Dzięki grze z Plusem, liczby z Twojego zakładu Lotto biorą udział w dodatkowym losowaniu miliona złotych. Dodanie Plusa do zakładu to tylko złotówka! Graj na wiele losowań lub subskrybuj kupon.

Możesz grać na 10 kolejnych losowań lub subskrybować kupon, aby brał udział w każdym kolejnym losowaniu gry do momentu odwołania subskrypcji. Dzięki temu nie ominiesz swojego szczęśliwego dnia!

Zobacz też: LOTTO ma już 64 lata! Sprawdź NAJWIĘKSZE wygrane w historii! To ASTRONOMICZNE sumy!

Jaki majątek zgromadził Krzysztof Krawczyk? Jaką miał emeryturę?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE