Piotr Krzystek: Mam tylko dobre skojarzenia z naszym miastem. Zobacz rozmowę z prezydentem Szczecina!

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Piotr Krzystek: "Mam tylko dobre skojarzenia z naszym miastem". Zobacz rozmowę z prezydentem Szczecina!

Rzucam hasło

Piotr Krzystek: "Mam tylko dobre skojarzenia z naszym miastem". Zobacz rozmowę z prezydentem Szczecina!

2022-10-29 12:48

Nieprzerwanie od 16 lat piastuje najwyższe stanowisko w mieście. Mimo iż ma zarówno wielu zwolenników jak i przeciwników, Piotr Krzystek jest prezydentem Szczecina już czwartą kadencję. W najnowszym odcinku cyklu "Rzucam hasło" zapytaliśmy prezydenta o nieco "luźniejsze" sprawy niż poważna polityka.

Jak prezydent Szczecina postrzega miasto, którym zarządza i jak wyobraża sobie stolicę Pomorza Zachodniego za 10, a nawet 50 lat? Czy zgodnie z wieloletnią tradycją, przed świętami ponownie zaskoczy mieszkańców oryginalnym "sweterkiem w reniferki"? Co robi w wolnych chwilach i jak czuje się w roli tiktokera? Odpowiedzi na te, a także wiele innych pytań, znajdziecie w najnowszym odcinku cyklu "Rzucam hasło", którego gościem jest prezydent Szczecina Piotr Krzystek.

Rzucam hasło: Piotr Krzystek

"Rzucam hasło" to krótkie rozmowy w formule Q&A, których bohaterami są zarówno celebryci znani z telewizji czy pierwszych stron gazet, a także osoby, które mają coś ciekawego do powiedzenia. Wcześniej gośćmi "Rzucam hasło" byli już m.in.: bohater programu "Królowe Życia" Arek "Kocik" Zgorzelski, znany z HGTV i TVN architekt Krzysztof Miruć, pierwsza kobieta ksiądz w Szczecinie Izabela Sikora i zwycięzca programu "Must Be The Music" Maciej Czaczyk.

Sonda
Jak Ci się mieszka w Szczecinie?
Nasi Partnerzy polecają