Prezydent Szczecina został tiktokerem

i

Autor: TikTok / Piotr Krzystek Prezydent Szczecina został tiktokerem

Piotr Krzystek został Tiktokerem

Ma już konto na Facebooku i Instagramie. Teraz prezydent Szczecina debiutuje... na TikToku!

2022-10-17 7:38

Prezydent Szczecina jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Piotr Krzystek ma konto na Facebooku, gdzie często publikuje wpisy i komunikuje się z mieszkańcami, a także na Instagramie i Twitterze, gdzie udziela się nieco rzadziej, jednak teraz postanowił pójść o krok dalej i założył konto na TikToku. Czy w ten sposób dotrze do młodszych odbiorców, którzy są w zdecydowanej większości użytkownikami tego portalu społecznościowego?

Facebook i Instagram są używane przez starszą część społeczności internetowej. Młodsze pokolenie korzysta przede wszystkim z TikToka - portalu społecznościowego, na punkcie którego oszalał dosłownie cały świat. Dlatego, żeby dotrzeć do nieco młodszych odbiorców, trzeba mieć konto na TikToku. Z takiego założenia wychodzi coraz więcej znanych osób, zarówno ze świata polityki, show-businessu czy sportu. Do podobnych wniosków doszedł najprawdopodobniej prezydent Szczecina, który zadebiutował na TikToku. Data nie była przypadkowa, gdyż pierwszy film ukazał się w Dniu Edukacji Narodowej. Piotr Krzystek opublikował krótką relację sprzed budynku liceum, do którego uczęszczał.

- Pozdrawiam po raz pierwszy wszystkich na TikToku - takimi słowami zaczął się krótki film, opublikowany przez prezydenta. Piotr Krzystek złożył życzenia pracownikom oświaty w dniu ich święta i zaapelował do młodych ludzi, by szanowali swoich nauczycieli - Szkoła naprawdę może być fajna - dodał.

W tle filmu możemy usłyszeć utwór zespołu Pink Floyd "Another Brick In The Wall".

Użytkownicy zareagowali na debiut Piotra Krzystka w roli tiktokera dość entuzjastycznie:

"Pozdrawiam serdecznie, fajnie że pan się rozwija i próbuje do nas wszystkich dotrzeć korzystając również z TikToka!"

"Witam szefa wszystkich szefów."

"Brawo, trzeba iść z duchem czasu."

"No w końcu."

- komentują internauci.

Prezydenta Szczecina można śledzić na TikToku pod tym adresem.

Sonda
TikTok - korzystasz z apki?
Marsz Różowej Wstążki w Szczecinie