Nie tęsknię, żeby wrócić do bycia zwycięzcą Must Be The Music. Ks. Maciej Czaczyk o muzyce, powołaniu i kryzysie wiary

i

Autor: Grzegorz Kluczyński "Nie tęsknię, żeby wrócić do bycia zwycięzcą Must Be The Music". Ks. Maciej Czaczyk o muzyce, powołaniu i kryzysie wiary

Rzucam hasło

"Nie tęsknię, żeby wrócić do bycia zwycięzcą Must Be The Music". Ksiądz Maciej Czaczyk o muzyce, powołaniu i kryzysie wiary

2022-10-22 2:00

Miłośnicy programów typu "talent show" pamiętają go, jako zwycięzcę drugiej edycji popularnego programu "Must Be The Music", emitowanego na antenie Polsatu. Nie został jednak gwiazdą muzyki pop, lecz wybrał powołanie, a raczej - jak sam podkreśla - misję. Wstąpił do seminarium duchownego i w 2019 roku otrzymał święcenia kapłańskie. Gościem najnowszego odcinka cyklu "Rzucam hasło" jest ksiądz Maciej Czaczyk.

W 2011 roku, jako 17-latek wygrał drugą edycję programu "Must Be The Music", a rok później ukazała się jego debiutancka płyta "Maciej Czaczyk", gdzie znalazły się utwory napisane m.in. przez Roberta Jansona z grupy Varius Manx. Jednym z największych przebojów artysty była piosenka "Liście na wietrze", która trafiła na szczyty list przebojów w wielu stacjach radiowych. Utalentowany wokalista mógł zostać gwiazdą muzyki, jednak postanowił jednak zmienić plany i w 2019 roku został księdzem. Po trzech latach posługi w Myśliborzu, ksiądz Maciej przeniósł się do Szczecina.

"Nie tęsknię, żeby wrócić do bycia zwycięzcą Must Be The Music". Zobacz wywiad z ks. Maciejem Czaczykiem!

W najnowszym odcinku cyklu "Rzucam hasło" ks. Maciej Czaczyk opowiada o swojej misji kapłańskiej, o muzyce, która wciąż pozostaje jego wielką pasją, o show-businessie, a także o kryzysie wiary, który może dotknąć każdego z nas. Zobaczcie najnowszy odcinek cyklu "Rzucam hasło" z ks. Maciejem Czaczykiem!

Rzucam hasło: ks. Maciej Czaczyk

"Rzucam hasło" to krótkie rozmowy w formule Q&A, których bohaterami są zarówno celebryci znani z telewizji czy pierwszych stron gazet, a także osoby, które mają coś ciekawego do powiedzenia. Wcześniej gośćmi "Rzucam hasło" byli już m.in.: bohater programu "Królowe Życia" Arek "Kocik" Zgorzelski, znany z HGTV i TVN architekt Krzysztof Miruć i pierwsza kobieta ksiądz w Szczecinie Izabela Sikora.

Sonda
Oglądasz programy typu "talent show"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany