Rzucam hasło

"Morze", "pasztecik" i "bułka z frytkami". Jak znani i lubiani postrzegają Szczecin?

2023-07-05 4:00

5 lipca to wyjątkowy dzień dla mieszkańców Szczecina. Tego dnia przypadają "urodziny Szczecina", a dokładniej rocznica przekazania administracji polskiej. Z tej okazji przypominamy najciekawsze wypowiedzi gości cyklu "Rzucam hasło" dotyczące ich skojarzeń ze stolicą Pomorza Zachodniego.

Hasło "Szczecin" przewijało się w każdym odcinku "Rzucam hasło". O wrażenia ze Szczecina pytaliśmy zarówno gości ze Szczecina jak i tych, którzy znaleźli się tutaj tylko na chwilę. Wśród nich znaleźli się m.in. prezydent Piotr Krzystek, Krzysztof Miruć znany z programów TVN i HGTV, ks. Maciej Czaczyk, który wygrał pierwszą edycję Must Be The Music czy utytułowany zawodnik MMA Michał Materla. W najnowszym, specjalnym odcinku poświęconym Szczecinowi dowiecie się, co sądzą o Szczecinie i z czym kojarzy im się stolica Pomorza Zachodniego.

"Rzucam hasło" to krótkie rozmowy w formule Q&A, których bohaterami są zarówno celebryci znani z telewizji czy pierwszych stron gazet, a także osoby, które mają coś ciekawego do powiedzenia. Wcześniej gośćmi "Rzucam hasło" byli już m.in.: bohater programu "Królowe Życia" Arek "Kocik" Zgorzelski, znany z HGTV i TVN architekt Krzysztof Miruć, pierwsza kobieta ksiądz w Szczecinie Izabela Sikora i prezydent Szczecina Piotr Krzystek. Gościem specjalnego primaaprilisowego odcinka "Rzucam hasło" był najsłynniejszy szczeciński kot Gacek.

QUIZ: Co wiesz o współczesnym Szczecinie?

Pytanie 1 z 15
Pierwszym prezydentem polskiego Szczecina był:
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany