Kumulacja Lotto Kto zgarnie ogromną kasę?

i

Autor: GRAFIKA SE Maciej Jabłoński

Lotto

Kumulacja w LOTTO. Ile można wygrać w najbliższym losowaniu 27.09.2022? Pula rośnie!

2022-09-26 7:35

W ostatnim losowaniu Lotto nie padła główna wygrana, co oznacza, że podczas najbliższego losowania graczy czeka kumulacja. Kumulacja wiąże się tylko z jednym - pula wygranych rośnie, a osoba, która trafi "szóstkę", może z dnia na dzień stać się milionerem i na zawsze odmienić swoje życie. Jaka wygrana jest przewidywana w kumulacji Lotto podczas najbliższego losowania? Kiedy odbędzie się losowanie Lotto i gdzie można oglądać je na żywo? Sprawdźcie!

Najbliższe losowanie Lotto odbędzie się we wtorek, 27 września 2022 r. o godz. 22:00, na antenie TVP3 i stronie www.lotto.pl. Osoba, która wytypuje "szóstkę", może zgarnąć 4 miliony złotych. Jest więc o co grać. Kto rozbije kumulację, zostanie milionerem i odmieni swoje życie? Przekonamy się już we wtorkowy wieczór, po zakończeniu losowania.

W przypadku, gdy nikt nie wytypuje sześciu szczęśliwych liczb, wysokość sumy do wygrania, dzięki kumulacji, jeszcze wzrośnie!

Zobacz też: LOTTO ma już 64 lata! Sprawdź NAJWIĘKSZE wygrane w historii! To ASTRONOMICZNE sumy!

Zasadę kumulacji wygranych I stopnia wprowadzono listopadzie 1996 roku, dzięki czemu pule na wygrane I stopnia mogą sięgać ogromnych kwot. Dotychczas największa kumulacja w Lotto miała miejsce 7 maja 2016 roku. Do wygrania było aż 57 800 000 zł.

Jak grać w Lotto?

W Lotto można grać na różne sposoby: na chybił trafił, wykorzystując swoje ulubione lub ostatnie kupony lub po prostu wpisać swoje szczęśliwe liczby. Należy wybrać 6 z 49 liczb. Na kuponie może się znaleźć maksymalnie 10 zakładów. Jeden zakład kosztuje tylko 3 zł.

W grze systemowej typujesz więcej liczb w zakładzie – od 7 do 12 spośród 49, a tym samym zwiększasz swoje szanse na wygraną i wygrywasz więcej.3 Graj z Plusem

Dzięki grze z Plusem, liczby z Twojego zakładu Lotto biorą udział w dodatkowym losowaniu miliona złotych. Dodanie Plusa do zakładu to tylko złotówka!4 Graj na wiele losowań lub subskrybuj kupon

Możesz grać na 10 kolejnych losowań lub subskrybować kupon, aby brał udział w każdym kolejnym losowaniu gry do momentu odwołania subskrypcji. Dzięki temu nie ominiesz swojego szczęśliwego dnia!

Losowanie Lotto odbywa się w każdy wtorek, czwartek i sobotę.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
EUROJACKPOT: Wygrana III stopnia w Polsce! Ktoś zgarnął ponad 892 tys. złotych
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają