Lotnisko w Goleniowie

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Lotnisko w Goleniowie

Wracają popularne połączenia lotnicze. Ze Szczecina znów polecimy do Krakowa i Rzeszowa

2021-04-26 9:39

Pandemia koronawirusa na długi czas ograniczyła, a wręcz zamroziła ruch pasażerski w przestrzeni powietrznej. Jest jednak coraz więcej dobrych wiadomości. Z lotniska w Goleniowie znów będziemy mogli polecieć na południe Polski. Przewoźnicy wznawiają połączenia do Krakowa i Rzeszowa.

Niedawno informowaliśmy o zwiększeniu liczby połączeń lotniczych między Szczecinem i Warszawą. Od 1 maja do dyspozycji pasażerów będzie aż 12 rejsów do stolicy tygodniowo. Są też dobre wiadomości dla podróżujących do Krakowa, a także na drugi koniec Polski, czyli do Rzeszowa. Oznacza to, że dla tych osób podróż znacznie się skróci.

Czytaj więcej: Dobre wiadomości dla pasażerów. Będzie więcej lotów na trasie Szczecin - Warszawa!

Od najbliższej niedzieli 2 maja, do rozkładu lotów powrócą połączenia Ryanair do Krakowa. Loty obsługiwane przez irlandzkiego przewoźnika odbywać się będą w każdy czwartek oraz niedzielę. To nie koniec dobrych wiadomości. Od 18 maja do stolicy Małopolski będzie można polecieć również we wtorki.

Znacznie skróci się również podróż do Rzeszowa, która drogą lądową może zająć nawet kilkanaście godzin. Od 14 czerwca do 10 września do dyspozycji pasażerów znów będzie dostępne połączenie realizowane przez Polskie Linie Lotnicze LOT. Loty będą się odbywać w poniedziałki i piątki.

Rozwiąż QUIZ: 15 ciekawostek z historii Szczecina, które na pewno znasz! 10 punktów to MINIMUM!

Wiosna w krakowskim ogrodzie zoologicznym