Dobre wiadomości dla pasażerów. Będzie więcej lotów na trasie Szczecin - Warszawa!

Lotnisko w Goleniowie
Autor: Grzegorz Kluczyński

Ta informacja z pewnością ucieszy pasażerów podróżujących na trasie Szczecin - Warszawa, którzy wybierają najszybszy środek lokomocji, czyli transport lotniczy. Od przyszłego miesiąca wzrośnie liczba połączeń między lotniskiem w Goleniowie i stolicą Polski.

Od 1 maja na trasie Szczecin - Warszawa do dyspozycji pasażerów będzie nie 8, a 12 rejsów tygodniowo. Taką decyzję podjęły Polskie Linie Lotnicze LOT, które obsługują trasę między lotniskami w Goleniowie i Warszawie.

Loty poranne będą obywały się od poniedziałku do soboty (wylot z Warszawy o godz. 7:20, wylot z Goleniowa o godz. 9:10). Loty wieczorne będą odbywać się od niedzieli do piątku (w poniedziałki, wtorki, środy, piątki i niedziele wylot z Warszawy o godz. 18:05, z Goleniowa o godz. 20:00) oraz w czwartki (wylot z Warszawy o godz. 19:00, wylot z Goleniowa o godz. 21:00). Lot na całej trasie trwa około godziny i 10 minut.

Bilety na nowe połączenia są już dostępne na stronie przewoźnika.

Zobacz też: IKEA w Szczecinie coraz bliżej. Czy to wyraźny ZNAK, że otwarcie już wkrótce? [ZDJĘCIA]

Patostreamerzy pastwili się nad niepełnosprawnym chłopakiem
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE