Patostreamerzy upodlili niepełnosprawnego chłopaka ze Szczecina

i

Autor: YouTube / kadr z filmu

Szczecin. Patostreamerzy znęcali się nad niepełnosprawnym chłopakiem. "Kamerzysta" trafił do aresztu!

2021-04-18 19:46

To wideo, nagrane w Szczecinie wstrząsnęło całym krajem. Patostreamerzy wrzucili do sieci film, na którym widać, jak grupa młodych osób znęca się nad niepełnosprawnym. Kazali mu m.in. taplać się w błocie i jeść odchody... Film zniknął już z serwisu YouTube, gdzie został zamieszczony. Jak podaje Radio Szczecin, "Kamerzysta" decyzją sądu trafi na miesiąc do aresztu za znęcanie się nad "osobą nieporadną z uwagi na stan psychiczny".

Bulwersujące wideo, nagrane w Szczecinie pojawiło się w serwisie YouTube. Film przedstawia, jak grupa młodych osób pastwi się nad niepełnosprawnym. Ku ich uciesze, rozbija głową cegłówki, rozbiera się i tapla w błotnistej kałuży, a nawet zjada kocie odchody prosto z kuwety. Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy, jednoznacznie krytykujących takie zachowanie.  Nagranie zniknęło z Youtube za "naruszenie zasad dotyczących nękania i dręczenia w sieci". Jak podaje Radio Szczecin, "Kamerzysta" traf na miesiąc do aresztu.

Czytaj więcej: Patostreamerzy UPODLILI niepełnosprawnego ze Szczecina. Kazali mu taplać się w błocie i jeść ODCHODY! [WIDEO]

- Trzem zatrzymanym osobom prokurator przedstawił zarzut psychicznego znęcania się nad osobą nieporadną, z uwagi na jej stan psychiczny. Za ten czyn grozi kara od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności. Co do jednego podejrzanego sąd zastosował tymczasowe aresztowanie na okres jednego miesiąca - mówi prokurator Alicja Macugowska-Kyszka, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Szczecinie w rozmowie z "Radiem Szczecin".

Z informacji podanych przez Radio Szczecin wynika, że wobec kobiety i mężczyzny został zastosowany dozór policyjny, ale konsekwencje grożą im takie same.

Zobacz też: Patostreamerzy znęcali się nad niepełnosprawnym chłopakiem. "Kamerzysta": "Ja nie mam za co przepraszać"

Patostreamerzy pastwili się nad niepełnosprawnym chłopakiem
Nasi Partnerzy polecają