Świnoujście: Samochód wpadł do kanału portowego

i

Autor: Domin

Świnoujście: BMW wpadło do kanału. O włos od TRAGEDII! To miejsce jest owiane ZŁĄ SŁAWĄ [ZDJĘCIA]

Niewiele brakowało, by doszło do kolejnej tragedii w regionie zachodniopomorskim, podobnej do tej, która zaledwie kilkanaście dni temu wstrząsnęła nie tylko mieszkańcami Dziwnowa, ale całej Polski. W poniedziałek, późnym popołudniem, do kanału portowego Świnoujściu wpadło osobowe BMW. W środku było dwoje ludzi. Na szczęście tym razem nie doszło do tragedii. Osoby znajdujące się w pojeździe wydostały się z niego o własnych siłach. Miejsce, w którym doszło do zdarzenia, owiane jest złą sławą. Niespełna 2 lata temu doszło tutaj do tragicznego wypadku z udziałem młodych ludzi.

Przypomnijmy, do zdarzenia doszło w poniedziałek, około godz. 18:00 na terenach wojskowych w Świnoujściu. Osobowe BMW na świnoujskich tablicach rejestracyjnych zjechało z betonowej drogi prowadzącej przy nabrzeżu i wpadło do Kanału Piastowskiego. W środku było dwoje ludzi: 24-letni mężczyzna i 20-letnia kobieta, prawdopodobnie pochodzenia ukraińskiego. Obojgu udało się wydostać o własnych siłach z tonącego pojazdu i wyjść na brzeg. Woda była lodowata, miała zaledwie 4 stopnie Celsjusza. Poszkodowani trafili do szpitala.

Samochód wyłowiono po około dwóch godzinach. Pojazd znajdował się na głębokości około 7 metrów.

Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia. Według nieoficjalnych informacji, samochód wpadł w poślizg i zjechał z nabrzeża wprost do wody.

Czytaj więcej: GROZA w Świnoujściu! Samochód wjechał do wody. W środku byli ludzie

Tutaj doszło już do tragedii

Miejsce, w którym o mały włos nie doszło do tragedii, owiane jest złą sławą. We wrześniu 2019 roku, dokładnie na tym samym nabrzeżu doszło do tragicznego wypadku, w którym życie straciło dwoje nastolatków. Samochód z trójką młodych ludzi wpadł do wody. Tylko jednej z nich udało się wydostać z tonącego pojazdu.

Zobacz też: Świadek tragedii w Świnoujściu: "Blondynka siedziała na kolanach kierowcy" [WIDEO]

Tragedia w Dziwnowie. Samochód w rzece. Nie żyją cztery osoby, w tym dwoje dzieci
Nasi Partnerzy polecają