Świnoujście: Samochód wpadł do kanału portowego

i

Autor: Domin

GROZA w Świnoujściu! Samochód wjechał do wody. W środku byli ludzie

2021-03-15 22:02

Dramatyczne zdarzenie w Świnoujściu. Samochód osobowy wjechał do kanału znajdującego się w okolicy przeprawy promowej Centrum. W środku były dwie osoby. Na szczęście udało im się o własnych siłach wydostać z samochodu. Służby prowadzą obecnie działania na miejscu. Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia.

Świnoujście. Samochód wjechał do kanału! W środku byli ludzie

Aktualizacja, godz. 22.00

Jak podaje Kurier Szczeciński w samochodzie marki bmw znajdowała się kobieta w wieku 20 lat i mężczyzna w wieku 24 lat. Ich auto wpadło najprawdopodobniej w poślizg.

Wcześniej pisaliśmy:

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 15 marca po południu. Samochód osobowy wjechał do kanału znajdującego się w okolicach przeprawy promowej Centrum w Świnoujściu. - Na ten moment mogę potwierdzić, że doszło do takiego zdarzenia. W pojeździe znajdowały się dwie osoby. O własnych siłach wydostały się z pojazdu. Samochód został już wyciągnięty z wody - mówi sierż. Kamil Zwierzchowski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu. Na razie nie wiadomo, jaki jest stan dwóch osób, które w momencie zdarzenia znajdowały się w środku. Nie są znane także przyczyny zdarzenia. Na miejscu nadal trwają czynności.

Tragedia w Dziwnowie. Samochód w rzece. Nie żyją cztery osoby, w tym dwoje dzieci