Nóż

i

Autor: naturfreund_pics / CC0 / pixabay.com

Rzuciła się z NOŻEM na znajomego i zadała dwa CIOSY! 30-latka z Goleniowa stanie przed sądem

2021-01-08 18:39

Najpierw rzuciła należącym do niego telefonem, a później zaatakowała go nożem. Agresywna 30-latka, która podczas libacji alkoholowej próbowała zabić właściciela mieszkania, w którym zamieszkiwała, zadając mu dwa ciosy w okolice klatki piersiowej. 30-latka wkrótce odpowie za swoje czyny przed sądem.

Do dramatycznych chwil doszło w Goleniowie (woj. zachodniopomorskie), 7 maja 2020 roku, w późnych godzinach wieczornych. Po godzinie 22:00 dyżurny goleniowskiej komendy policji otrzymał informację, że w jednym z mieszkań doszło do ugodzenia nożem. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci.

- Podczas wspólnego spożywania alkoholu doszło do kolejnej sprzeczki pomiędzy kobietą a pokrzywdzonym, podczas której podejrzana rzuciła telefonem należącym do pokrzywdzonego - mówi Alicja Macugowska-Kyszka z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie. - W związku z tym pokrzywdzony zakończył biesiadowanie i udał się do swojego pokoju, gdzie po chwili pojawiła się podejrzana i trzymanym w ręku nożem kuchennym, działając z zamiarem bezpośrednim pozbawienia go życia, zadała mężczyźnie dwa ciosy w okolice klatki piersiowej, w wyniku czego ten osunął się na stojący obok fotel.

Zobacz też: Gryfino: Dwa pociągi jechały NAPRZECIW siebie! Mogło dojść do TRAGEDII!

Kobieta zadzwoniła po karetkę pogotowia i poinformowała dyspozytora, że pokrzywdzony upadł, natomiast przybyłym na miejsce funkcjonariuszom policji powiedziała, że w takim stanie zastała pokrzywdzonego po powrocie do domu.

Kobieta została zatrzymana i trafiła do aresztu. Usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa.

- Podejrzana nie przyznała się do popełnienia zarzucanego jej czynu i złożyła wyjaśnienia - dodaje rzeczniczka prokuratury. - W chwili zdarzenia znajdowała się pod wpływem alkoholu, albowiem miała 1,06 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Kobieta była ponadto uprzednio wielokrotnie karana sądownie, a zarzucanego jej w chwili obecnej czynu dopuściła się w warunkach powrotu do przestępstwa

Pod koniec marca 30-latka zakończyła karę pozbawienia wolności za podobne przestępstwa.

Zobacz też: PRZERAŻAJĄCE statystyki zgonów w Zachodniopomorskiem. Ludzie MASOWO umierają!

Wkrótce kobieta odpowie za swoje czyny przed wymiarem sprawiedliwości. Do sądu trafił już akt oskarżenia. Za usiłowanie zabójstwa grozi jej kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od 8 lat, kara 25 lat pozbawienia wolności, albo kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Sonda
Czy w Polsce powinna obowiązywać KARA ŚMIERCI?
Zlikwidowali nielegalną jaskinię hazardu w Myśliborzu
Nasi Partnerzy polecają