Myślibórz: SPEKTAKULARNA akcja celników. Jaskinia HAZARDU zamknięta! [ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-01-08 16:51

To już kolejny nielegalny punkt hazardowy na terenie województwa zachodniopomorskiego, zlikwidowany przez funkcjonariuszy KAS. Tym razem na celowniku znalazła się jaskinia hazardu w Myśliborzu.

Zlikwidowali nielegalną jaskinię hazardu w Myśliborzu

28 grudnia 2020 r. funkcjonariusze Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Szczecinie wraz z funkcjonariuszami myśliborskiej policji zlikwidowali nielegalny punkt hazardowy w Myśliborzu.

- Na podstawie postanowienia prokuratora przeszukano wytypowany lokal, w którym urządzano nielegalne gry - informuje Małgorzata Brzoza, rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie. - Zabezpieczono 7 komputerów służących do gier hazardowych oraz dodatkowy monitor do obsługi kamer przemysłowych. Ponadto zabezpieczono 3 kamery, telefon komórkowy, modem, wideo rejestrator oraz gotówkę w wysokości 930 złotych.

Zobacz też: PRZERAŻAJĄCE statystyki zgonów w Zachodniopomorskiem. Ludzie MASOWO umierają!

W spektakularnej akcji wzięło udział 13 funkcjonariuszy Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego oraz 3 funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu.

Warto pamiętać, że działalność hazardowa związana z urządzaniem gier na automatach jest nielegalna i zagrożona surowymi karami pieniężnymi, które wynoszą 100 tysięcy złotych od każdego automatu. Odpowiedzialność ponoszą nie tylko podmioty organizujące nielegalne gry, ale też posiadacze lokali, w których się one odbywają. Ukaranie właściciela automatów nie powoduje, że właściciel lokalu uniknie kary.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!