Kobieta zaatakowała nożem starszego mężczyznę

i

Autor: ESKA INFO Szczecin

DRAMAT w Goleniowie. 30-latka zaatakowała NOŻEM starszego znajomego!

2020-05-13 10:38

Nawet dożywocie grozi 30-latce, która usiłowała zabić swojego starszego znajomego, wbijając mu nóż w klatkę piersiową. Kobieta trafiła już do aresztu.

Do dramatycznych chwil doszło w miniony czwartek, w późnych godzinach wieczornych w Goleniowie. Po godzinie 22:00 dyżurny goleniowskiej komendy policji otrzymał informację, że w jednym z mieszkań doszło do ugodzenia nożem. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci.

Jak wynikało z ich ustaleń, 30-letnia kobieta pokłóciła się ze swoim znajomym, a w czasie wzajemnej szarpaniny, ugodziła go dwukrotnie nożem w okolice klatki piersiowej. Mężczyzna w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala.

Kobieta została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. Usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa. Sąd zastosował wobec niej najsurowszy ze środków zapobiegawczych jakim jest 3 miesięczny areszt. Jak ustalili mundurowi, 30-latka przedmiotowego czynu dopuściła się w warunkach recydywy. Pod koniec marca kobieta zakończyła karę pozbawienia wolności za podobne przestępstwa.

Za usiłowanie zabójstwa grozi jej kara nawet dożywotniego więzienia.

Super Raport 12 V (goście: Miller, Zuber)

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express. Kliknij TUTAJ