Rzucam hasło

Prowadzi samochód stopą, odnosi sukcesy i bije rekordy! Bartosz Ostałowski udowadnia, że "niemożliwe nie istnieje"

2023-04-09 3:00

To prawdziwy wulkan pozytywnej energii. Mimo ogromnych przeciwności losu nie zrezygnował ze swojej największej pasji i odnosi wielkie sukcesy. Jest jedynym na świecie profesjonalnym kierowcą sportowym, który prowadzi samochód stopą. Pobił również rekord Guinessa! Gościem najnowszego odcinka cyklu "Rzucam hasło" jest Bartosz Ostałowski.

Po wypadku komunikacyjnym, w którym stracił obie ręce, nie poddał się, nie zrezygnował ze swojej największej pasji, jaką jest motoryzacja i sport z nią związany. Zdobył międzynarodową licencję wyścigową FIA. W sezonie 2019 wywalczył tytuł Driftowego Wicemistrza Polski. W 2022 roku ustanowił nowy Rekord Guinnessa w najszybszym drifcie w samochodzie prowadzonym stopą. Jako pierwszy Polak w historii, wystąpił w najpopularniejszym programie motoryzacyjnym na świecie "The Grand Tour" prowadzonym przez legendarną trójkę z "Top Gear". W marcu 2023 roku Bartosz Ostałowski poprowadził wykład motywacyjny w Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie, która obecnie nosi nazwę Uniwersytet WSB Merito.

Podczas swojej wizyty w Szczecinie Bartosz Ostałowski spotkał się z redakcją "Super Expressu", by odpowiedzieć na kilka pytań. Jak spełniać swoje marzenia i realizować swoje pasje, mimo przeciwności losu? Czy "niemożliwe nie istnieje"? Tego dowiecie się w najnowszym odcinku cyklu "Rzucam hasło".

"Rzucam hasło" to krótkie rozmowy w formule Q&A, których bohaterami są zarówno celebryci znani z telewizji czy pierwszych stron gazet, a także osoby, które mają coś ciekawego do powiedzenia. Wcześniej gośćmi "Rzucam hasło" byli już m.in.: bohater programu "Królowe Życia" Arek "Kocik" Zgorzelski, znany z HGTV i TVN architekt Krzysztof Miruć, pierwsza kobieta ksiądz w Szczecinie Izabela Sikora i prezydent Szczecina Piotr Krzystek.

Sonda
Interesujesz się motoryzacją?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany