AquariUM Schwedt

i

Autor: Grzegorz Kluczyński AquariUM Schwedt

Katastrofa budowlana w aquaparku. Zawalił się dach w ulubionym miejscu rekreacji mieszkańców Pomorza Zachodniego

2021-07-12 8:13

To ulubione miejsce wypoczynku i rekreacji, chętnie odwiedzane mieszkańców Pomorza Zachodniego, położone zaledwie kilka kilometrów od granicy polsko-niemieckiej. W parku wodnym AquariUM w położonym przy granicy niemieckim mieście Schwedt doszło do katastrofy budowlanej. Zawalił się dach kompleksu sportowo-rekreacyjnego. Na miejsce zdarzenia przyjechały służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 11 lipca, około godziny 15:00. Jak informuje portal chojna24.pl, doszło do zawalenia się konstrukcji dachowej nad częścią, w której znajduje się basen sportowy. Na szczęście na basenie nie było nikogo z powodu trwających tam prac remontowych - zarówno klientów, ani pracowników. Na miejsce przyjechała straż pożarna i policja.

Czytaj też: Świętoujść: Strażacy i SAR w akcji. Służby na nogi postawił... dmuchany FLAMING!

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Goście kompleksu przebywali jedynie w części restauracyjnej, gdzie nie doszło do zagrożenia.

Na razie nie wiadomo, jakie były przyczyny katastrofy budowlanej. Jak zapewniają przedstawiciela aquaparku, to zostanie wyjaśnione. Wiadomo, że w najbliższych dniach kompleks pozostanie zamknięty.

Czytaj też: Dramat golasów. Słynna NAGA plaża nad Bałtykiem przestanie istnieć? [ZDJĘCIA, WIDEO]

Rowerzyści kontra naturyści. Słynna naga plaża przestanie istnieć?
Nasi Partnerzy polecają