W tych miejscach możesz opalać się NAGO! Plaże naturystów w Zachodniopomorskiem... i okolicach [PRZEWODNIK, MAPY]

2020-07-13 8:21 gk
Plaża naturystów
Autor: archiwum

Jedni traktują to zupełnie normalnie, inni na myśl o zdjęciu stroju kąpielowego oblewają się rumieńcem. Opalanie się nago ma wierne grono swoich zwolenników i przeciwników. Nie brakuje ich także w Szczecinie i Zachodniopomorskiem. Gdzie w naszym regionie można bez skrępowania opalać się w stroju Adama i Ewy? Takich miejsc jest sporo!

Plaże naturystów przeżywały prawdziwe oblężenie w latach 80. XX w., między innymi dzięki Zbigniewowi Wodeckiemu i jego wielkiemu hitowi "Chałupy Welcome to". Amatorzy nagiego opalania wypełniali plaże po brzegi, opalali się, organizowali różne wydarzenia, m.in. wybory Miss Natura. Naturyzm był tak popularny, że zakątek dla golasów powstał również w Szczecinie, na nieistniejącej już Plaży Mieleńskiej.

Szczecin: Weszli do sklepu i ukradli puszkę z datkami na chore dzieci

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Obecnie miłośników równej opalenizny jest nieco mniej, jednak wciąż funkcjonują miejsca, w których można zrzucić ubranie i cieszyć się nieskrępowaną kąpielą słoneczną. Na zachodniopomorskim wybrzeżu znajdziemy ich kilka, część znajduje się także po niemieckiej stronie granicy, gdzie opalanie się nago jest wciąż bardzo popularne.

Gdzie można opalać się nago? Sprawdźcie w poniższej galerii!

Wakacje 2020