Rzucam hasło: Charlotte Drag Queer

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Rzucam hasło: Charlotte Drag Queer

Rzucam hasło

Gdzie drag queen ukrywa "klejnoty"? Charlotte Drag Queer zdradza tajemnice!

2022-08-01 11:02

Kolorowy strój, krzykliwy makijaż i fantazyjna peruka to znak rozpoznawczy każdej drag queen. Ten rodzaj sztuki budzi wiele kontrowersji, chociaż spotyka się również z dużym zainteresowaniem i licznymi pytaniami. Postanowiliśmy więc dowiedzieć się, czym jest szeroko pojęta "kultura drag", a także poznać kilka tajemnic bycia drag queen.

Charlotte Drag Queer to jedna z najbardziej znanych szczecińskich "królowych". To prawdziwy "kolorowy ptak", który na scenie daje prawdziwe show i jednocześnie aktywista zaangażowany w działania na rzecz społeczności LGBT+. Charlotte angażuje się również w organizację Szczecińskiego Marszu Równości, którego czwarta edycja odbyła się w ostatni weekend lipca 2022 r.

Zobacz też: Wiesiek Skiba o remontach, fachowcach i... "popaprańcach". Zobacz rozmowę z popularnym budowlańcem! [WIDEO]

Ile zajmuje make-up? W jaki sposób drag queens ukrywają "męskie wypukłości"? Jak reagują na hejt? Tego dowiecie się w najnowszym odcinku cyklu "Rzucam hasło", którego gościem jest Charlotte Drag Queer.

Rzucam hasło: Charlotte Drag Queer

"Rzucam hasło" to krótkie rozmowy w formule Q&A, których bohaterami są zarówno celebryci znani z telewizji czy pierwszych stron gazet, a także osoby, które mają coś ciekawego do powiedzenia. Wcześniej gośćmi "Rzucam hasło" byli już m.in.: bohater programu "Królowe Życia" Arek "Kocik" Zgorzelski, znany z HGTV i TVN architekt Krzysztof Miruć i pierwsza kobieta ksiądz w Szczecinie Izabela Sikora.

Sonda
Czy osoby LGBT są w Polsce dyskryminowane?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany