W październiku 2017 r. zatrzymano 4 mężczyzn podejrzanych o brutalne morderstwo sprzed lat

i

Autor: mat. policji W październiku 2017 r. zatrzymano 4 mężczyzn podejrzanych o brutalne morderstwo sprzed lat

KANIBALE z Zachodniopomorskiego zamordowali i ZJEDLI swoją ofiarę. Szokujące odkrycie policji

Szokujące odkrycie policji! Podejrzani o brutalną zbrodnię mężczyźni zostali zatrzymani blisko 15 lat po jej dokonaniu, jednak nie unikną sprawiedliwości. Wkrótce mężczyźni podejrzani o morderstwo i kanibalizm staną przed sądem.

Do makabrycznego morderstwa doszło w 2002 roku, w miejscowości Łasko (woj. zachodniopomorskie), jednak dopiero 15 lat później udało się ustalić podejrzanych. Sprawcy uprowadzili i ze szczególnym okrucieństwem zamordowali mężczyznę, następnie odcięli jego części ciała, upiekli i dokonali ich częściowej konsumpcji. Ofiara została także ograbiona.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Śledztwo trwało latami. Dopiero w połowie października 2017 roku, na zlecenie prokuratora, policjanci przeprowadzili równoczesne zatrzymania czterech osób w wieku od 38 do 56 lat. Mężczyźni zatrzymani zostali w swoich mieszkaniach. Nie spodziewali się policjantów i byli zaskoczeni wizytą funkcjonariuszy. Trzy osoby zostały zatrzymane w Zachodniopomorskiem, czwarta w Zielonej Górze. Mężczyznom przedstawiono zarzuty przestępstwa przeciwko wolności, zabójstwa oraz znieważenia zwłok. Podejrzani trafili do aresztu. Piąty mężczyzna, który brał udział w zbrodni, nie żyje.

Zobacz też: Z jeziora wyłowiono ludzkie szczątki. Czy to ofiara kanibali z Zachodniopomorskiego?

Sprawą zajmował się dotychczas Sąd Okręgowy w Gorzowie, który m.in. decydował o areszcie dla podejrzanych, jednak jak dowiedział się "Super Express", proces zwyrodnialców odbędzie się w Szczecinie. Do Sądu Okręgowego w Szczecinie wpłynęły już akta sprawy. Nie wyznaczono jeszcze terminu, ale wszystko wskazuje na to, że pierwsza rozprawa odbędzie się w ciągu kilku tygodni.

Za znieważenie zwłok grozi kara do 3 lat więzienia, natomiast za zabójstwo - nawet dożywocie.

Zobacz też: PRZERAŻAJĄCE statystyki zgonów w Zachodniopomorskiem. Ludzie MASOWO umierają!

Sonda
Czy w Polsce powinna obowiązywać KARA ŚMIERCI?