W październiku 2017 r. zatrzymano 4 mężczyzn podejrzanych o brutalne morderstwo sprzed lat

i

Autor: mat. policji W październiku 2017 r. zatrzymano 4 mężczyzn podejrzanych o brutalne morderstwo sprzed lat

Z jeziora wyłowiono ludzkie szczątki. Czy to ofiara kanibali z Zachodniopomorskiego?

2018-03-07 12:47

Z dna jeziora w województwie lubuskim wyłowiono ludzkie szczątki. Czy należą one do ofiary okrutnego morderstwa, do którego doszło 15 lat temu?

Ta zbrodnia wstrząsnęła mieszkańcami Szczecina i Zachodniopomorskiego. W 2002 roku pięciu mężczyzn dopuściło się morderstwa ze szczególnym okrucieństwem, a następnie usmażyli i jedli części ciała swojej ofiary.

Przeczytaj również: Kanibale z Zachodniopomorskiego. Zatrzymano sprawców okrutnej zbrodni sprzed lat [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY]

Śledztwo trwało latami. Dopiero w połowie października 2017 roku, na zlecenie prokuratora, policjanci przeprowadzili równoczesne zatrzymania czterech osób w wieku od 38 do 56 lat. Mężczyźni zatrzymani zostali w swoich mieszkaniach. Nie spodziewali się policjantów i byli zaskoczeni wizytą funkcjonariuszy. Trzy osoby zostały zatrzymane w Zachodniopomorskiem, czwarta w Zielonej Górze. Mężczyznom przedstawiono zarzuty przestępstwa przeciwko wolności, zabójstwa oraz znieważenia zwłok. Podejrzani trafili do aresztu na 3 miesiące. Piąty mężczyzna, który brał udział w zbrodni, nie żyje.

Mężczyznom kara dożywocia.

W sprawie pojawił się nowy wątek. Jak informuje portal Fakt24.pl, kilka dni temu z dna jednego z jezior na terenie województwa lubuskiego policja wyłowiła ludzkie szczątki. Prawdopodobnie należą do ofiary bestialskiego mordu.

Policja na razie nie komentuje sprawy znaleziska, zasłaniając się dobrem śledztwa.

Przeczytaj również: Kanibale z Zachodniopomorskiego posiedzą dłużej w areszcie

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany