Pieniądze

i

Autor: Grzegorz Kluczyński

Zagrał w Mini Lotto, teraz zaszaleje z zakupami. Mieszkaniec Stargardu dostanie DUŻY przelew!

2021-05-25 13:29

O ogromnym szczęściu może mówić mieszkaniec Stargardu, który w minioną niedzielę postanowił zagrać w Mini Lotto. Okazało się, że liczby, które zakreślił na kuponie okazały się prawidłowe. Dzięki temu na jego konto wkrótce wpłynie całkiem spora suma, za którą będzie mógł nieźle zaszaleć na zakupach.

105 945 zł - dokładnie taką kwotę wygrał szczęśliwy gracz, który w niedzielę, 23 maja 2021 postanowił zagrać w Mini Lotto i wysłał kupon w kolekturze przy ul. Chrobrego 8 w Stargardzie. Wylosowane liczby pokrywały się z tymi zaznaczonymi na kuponie, a to oznacza tylko jedno - wysoką wygraną.

Czytaj też: Zachodniopomorskie: Zgarnął FORTUNĘ w Eurojackpot! Będzie jednym z najbogatszych ludzi w mieście!

Co można zrobić z takimi pieniędzmi? Za tę kwotę można już kupić całkiem niezły samochód, wybrać się na wycieczkę dookoła świata, zainwestować, albo po prostu zaszaleć na zakupach. Możliwości jest naprawdę sporo.

Jak grać w Mini Lotto?

Zagrać można w tradycyjny sposób, w punkcie Lotto, ale także na stronie internetowej www.lotto.pl lub w aplikacji mobilnej. Jeden zakład kosztuje tylko 1,50. Następnie należy wybrać 5 z 42 liczb i oczekiwać losowania. Główna wygrana wynosi 400 tysięcy, jednak w przypadku kilku szczęśliwych kuponów, jest ona dzielona na wszystkich graczy.

Czytaj też: To dopiero FARCIARZ! Wydał trochę drobnych i będzie żył jak KRÓL!

Przed egzaminem ósmoklasisty w Szczecinie
Nasi Partnerzy polecają