Pieniądze

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Mieszkaniec Kielc stracił ponad 30 tys. zł. Został oszukany metodą „na policjanta”

Szczecin: To dopiero FARCIARZ! Wydał trochę drobnych i będzie żył jak KRÓL!

2021-02-24 10:55

O ogromnym szczęściu może mówić mieszkaniec Szczecina, który w kolekturze w Podjuchach postawił zaledwie kilka złotych na grę Keno, by wygrać prawdziwą fortunę! Dzięki niej, co najmniej przez najbliższe miesiące będzie mógł pławić się w luksusach. Jak do tego doszło i ile pieniędzy zgarnął szczęśliwy gracz?

22 lutego - ten dzień na długo pozostanie w pamięci gracza ze Szczecina, który postanowił zagrać w Keno i wypełnił kupon w kolekturze przy ulicy Krzemiennej w Podjuchach. Okazało się bowiem, że za kilka złotych, które wydał na zakład, otrzyma okrągłe 50 tysięcy! To suma, która nie tylko zasili domowy budżet, ale na pewno przyda się przy okazji zakupów i pozwoli na bardzo przyjemne życie przez co najmniej kilka najbliższych miesięcy.

Jak grać w Keno?

Żeby zagrać w Keno, wystarczą zaledwie 2 złote, za które można wykupić jeden zakład - w kolekturze, online lub za pomocą aplikacji moblinej. Następnie należy wybrać od 1 do 10 liczb ze zbioru od 1 do 70.

Codziennie odbywa się 261 losowań Keno. Każde z nich odbywa się co 4 minuty. Losowanych jest 20 z 70 liczb. To gracz decyduje, ile liczb wybierze. Od tego zależą szanse na wygraną i jej wysokość. Im więcej typowanych liczb, tym wyższa wygrana. Liczby można zaznaczyć samodzielnie lub zdać się na łut szczęścia i zagrać metodą "chybił trafił".

Grając za 2 zł i typując 10 liczb, można wygrać nawet 200 tysięcy złotych. Zwiększając stawkę dziesięciokrotnie, można wygrać nawet 2 miliony złotych.

Zobacz też: Kierowcy, robicie to ŹLE! Tak zmotoryzowani reagowali na wykolejony tramwaj w centrum Szczecina

Sonda
Czy i jak często grasz w Lotto?
Pierwsze krokusy na Jasnych Błoniach w Szczecinie. Wkrótce będą ich tysiące!
Nasi Partnerzy polecają