Zachodniopomorskie: Zgarnął FORTUNĘ w Eurojackpot! Będzie jednym z najbogatszych ludzi w mieście!

i

Autor: pixabay.com Zachodniopomorskie: Zgarnął FORTUNĘ w Eurojackpot! Będzie jednym z najbogatszych ludzi w mieście!

Zachodniopomorskie: Zgarnął FORTUNĘ w Eurojackpot! Będzie jednym z najbogatszych ludzi w mieście!

2021-05-24 9:33

2, 12, 15, 33, 39 oraz 4 i 9 - to szczęśliwe liczby, które padły w ostatnim losowaniu Eurojackpot, w piątek, 21 maja. I chociaż nikomu w całej Europie nie udało się zgarnąć głównej puli w wysokości 355 milionów złotych, padło kilka mniejszych wygranych, w tym jedna z nich w Polsce, na Pomorzu Zachodnim. Szczęśliwy gracz z Dobrej (powiat łobeski) stanie się dzięki temu jednym z najbogatszych, o ile nie najbogatszym człowiekiem w mieście!

Wygrana padła w piątek w punkcie Lotto w Dobrej przy ul. Kościuszki 1. Na konto szczęśliwego gracza wpadnie przelew w kwocie 2 869 369 złotych. I chociaż nie jest to główna wygrana, są to naprawdę ogromne pieniądze, za które można zapewnić sobie całkiem luksusowe życie. Taka kwota wystarczy na zakup domu lub pięknego apartamentu, luksusowego samochodu, wycieczkę dookoła świata i wiele innych przyjemności.

Czytaj też: To dopiero FARCIARZ! Wydał trochę drobnych i będzie żył jak KRÓL!

W losowaniu 21 maja nie padła główna wygrana w Eurojackpot, więc szansa na zostanie multimilionerem rośnie.

W kolejnym losowaniu, osoba, która wytypuje prawidłowe liczby może wygrać okrągłe 405 milionów złotych - tyle bowiem wynosi wygrana. To mniej więcej tyle, ile kosztuje spora inwestycja drogowa lub budowa stadionu. Jest więc o co grać!

Jak grać w Eurojackpot?

Grać można w kolekturach Lotto lub online na stronie www.lotto.pl. Należy wytypować 5 z 50 i 2 z 10 liczb - samodzielnie lub metodą chybił-trafił. Można grać na wiele zakładów jednocześnie, co zwiększa szansę na wygraną.

Można także zagrać na cztery kolejne losowania lub subskrybować kupon, aby brał udział w każdym kolejnym losowaniu gry do momentu odwołania subskrypcji.

Czytaj też: Małe jest PIĘKNE! Poznaj najmniejsze miasta Pomorza Zachodniego! [TOP 10]

Putin opływa w luksusy w swoim pałacu. Ma teatr, kasyno i scenę do striptizu. Komentarz Adama Federa
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany