Dariusz Olech

i

Autor: mat. wyborcze

Wystylizowany na Jezusa kandydat Konfederacji ze Szczecina: "Nic Wam nie obiecam, ale..."

2019-09-10 8:37

Wybory coraz bliżej. Kandydaci na posłów i senatorów za wszelką cenę starają się więc zaistnieć w świadomości wyborców, żeby przy ich nazwisku pojawił się krzyżyk. Na dość oryginalny pomysł na kampanię wyborczą wpadł jeden z kandydatów Konfederacji, startujący w okręgu 41.

Dariusz Olech startuje z odległego 13. miejsca, jednak od samego początku zwraca na siebie uwagę. Na plakacie wyborczym do złudzenia przypomina Jezusa, o czym świadczą nie tylko długie włosy i broda, ale także aureola nad jego głową.

Dariusz Olech

i

Autor: mat. wyborcze

To jednak nie koniec. Kandydat konfederacji ma dość ciekawe hasło wyborcze. "Nic Wam nie obiecam, ale dam Wam święty spokój". Na pierwszy rzut oka brzmi dość banalnie, jednak według zapewnień Dariusza Olecha, chodzi o wszelkiego rodzaju "kiełbasę wyborczą", czyli obietnice bez pokrycia, z którymi można spotkać się przed wyborami.

Wybory do Sejmu i Senatu odbędą się 13 października.

Wybory 2019 w Zachodniopomorskiem

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają