Wydał trochę drobnych, zgarnął milion! Farciarz z Kamienia Pomorskiego będzie żył jak król!

i

Autor: pixabay.com, Grzegorz Kluczyński Wydał trochę drobnych, zgarnął milion! Farciarz z Kamienia Pomorskiego będzie żył jak król!

Wydał trochę drobnych, zgarnął MILION! Farciarz z Kamienia Pomorskiego będzie żył jak król!

2022-03-03 9:31

To się nazywa mieć szczęście! Mieszkaniec Kamienia Pomorskiego (woj. zachodniopomorskie) na długo zapamięta ten dzień, w którym dosłownie w jednej chwili stał się milionerem. Jak do tego doszło? Okazuje się, że o wszystkim zdecydował niewielki kolorowy kartonik...

Kto gra, ten wygrywa - z takiego założenia wyszedł jeden z mieszkańców Kamienia Pomorskiego, który postanowił uwierzyć ślepemu losowi i zainwestować we własne szczęście. W środę, 2 marca, gracz wydał trochę drobnych na zakup zdrapki w punkcie Lotto przy ul. Szpitalnej. Okazało się, że to była najlepsza inwestycja w jego życiu. Po zdrapaniu warstwy farby, jego oczom ukazała się informacja o głównej wygranej, czyli "okrągłym" milionie złotych!

Za taką kwotę można naprawdę nieźle zaszaleć, nie tylko na luksusowych zakupach. Można także spełnić wiele marzeń, a także zainwestować na przyszłość. Co zrobi z taką ilością gotówki świeżo upieczony milioner? To już pozostaje jego tajemnicą.

Czytaj też: Podwójne szczęście w Szczecinie. Wydali grosze, wygrali tysiące!

Jak grać w Zdrapki?

Zasada jest bardzo prosta, a wydatek niewielki. Ceny losów zaczynają się dosłownie od złotówki, a wygrane mogą być ogromne. Gra w Zdrapki jest dostępna w Lotto od ponad 20 lat. W ofercie znajduje się ponad 40 różnych rodzajów gier, w których można wygrać zarówno mniejsze kwoty, za które można zrobić naprawdę duże zakupy, albo zafundować sobie prawdziwe luksusy, wygrywając miliony złotych.

Czytaj też: Szczęśliwe kolektury Lotto w Szczecinie i regionie. Gdzie można wygrać MILIONY? [GALERIA]

Sonda
Wygrałeś kiedyś w loterii?
Sprzedaje rower, żeby wrócić na Ukrainę. Ruslan będzie bronił swojej ojczyzny
Nasi Partnerzy polecają