Podwójne szczęście w Szczecinie. Wydali grosze, wygrali tysiące!

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Podwójne szczęście w Szczecinie. Wydali grosze, wygrali tysiące!

Podwójne szczęście w Szczecinie. Wydali grosze, wygrali tysiące!

2022-03-01 13:20

O tym, jak niewiele można zyskać, wydając zaledwie trochę drobnych przekonał się w ostatnim czasie nie jeden, ale aż dwóch mieszkańców Szczecina. Dosłownie w jednej chwili ich stan posiadania powiększył się o tysiące złotych. Jak tego dokonali?

Wszystko w myśl zasady: "żeby wygrać, trzeba grać". Jeden z graczy postanowił zainwestować we własne szczęście, kupując zdrapkę w punkcie przy ul. Jasnej. Po zdrapaniu warstwy farby z kolorowego kartonika okazało się, że jego los jest warty aż 36 tysięcy złotych! Za tę kwotę będzie mógł nieźle zaszaleć na zakupach.

Nieco mniejszą, ale również pokaźną sumę zgarnął "zdrapkowicz", który postanowił spróbować szczęścia w grze w punkcie przy ul. Krasińskiego. Inwestycja w los okazała się trafiona, gdyż na jego konto wpłynie 7 tysięcy złotych. Za tę sumę również będzie mógł sprawić sobie sporo przyjemności.

Rozwiąż QUIZ: Czy znasz cytaty z kultowych reklam? Wynik może cię zaskoczyć!

Jak grać w Zdrapki?

Zasada jest bardzo prosta, a wydatek niewielki. Ceny losów zaczynają się dosłownie od złotówki, a wygrane mogą być ogromne. Gra w Zdrapki jest dostępna w Lotto od ponad 20 lat. W ofercie znajduje się ponad 40 różnych rodzajów gier, w których można wygrać zarówno mniejsze kwoty, za które można zrobić naprawdę duże zakupy, albo zafundować sobie prawdziwe luksusy, wygrywając miliony złotych.

Czytaj też: Nie karm ptaków chlebem, skorzystaj z "kaczkomatu"! Pierwsze ptasie bufety stanęły w Szczecinie [ZDJECIA, WIDEO]

Sonda
Wygrałeś kiedyś w loterii?
Nie dokarmiaj ptaków chlebem! W Szczecinie pojawiły się ptasie bufety
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany