Pieniądze

i

Autor: Grzegorz Kluczyński

SZCZĘŚCIARZ z Gryfina zamienił drobne na GRUBĄ KASĘ! Będzie mógł zaszaleć na zakupach!

2021-04-08 9:19

Za takie pieniądze z pewnością będzie mógł wybrać się na porządny "shopping". Mieszkaniec Gryfina ma naprawdę duże powody do radości, bo wydając zaledwie kilka złotych, w jednym momencie powiększył swój stan posiadania o "pięciocyfrową" kwotę.

Wszystko w myśl zasady "żeby wygrać, trzeba grać". Mieszkaniec Gryfina kupił zdrapkę "Owocowa Eksplozja". W kolekturze przy ul. Bolesława Chrobrego wydał na nią zaledwie 3 złote. Po chwili okazało się, że jego los jest wart aż 10 tysięcy razy więcej! Po zdrapaniu okazało się bowiem, że "zdrapkowicz" zgarnął główną wygraną w kwocie 30 tysięcy złotych! Za tę kwotę gryfinianin z pewnością będzie mógł wybrać się na duże zakupy.

Jak grać w Zdrapki?

Zasada jest bardzo prosta, a wydatek niewielki. Ceny losów zaczynają się dosłownie od złotówki, a wygrane mogą być ogromne. Gra w Zdrapki jest dostępna w Lotto od ponad 20 lat. W ofercie znajduje się ponad 40 różnych rodzajów gier, w których można wygrać zarówno mniejsze kwoty, za które można zrobić naprawdę duże zakupy, albo zafundować sobie prawdziwe luksusy, wygrywając miliony złotych.

Zobacz też: Szczecin: To dopiero FARCIARZ! Wydał trochę drobnych i będzie żył jak KRÓL!

Weterynarze sprawdzają czy małe wiewiórki przytyły
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE