SZCZĘŚCIARZ z Gryfina zamienił drobne na GRUBĄ KASĘ! Będzie mógł zaszaleć na zakupach!

Pieniądze
Autor: Grzegorz Kluczyński

Za takie pieniądze z pewnością będzie mógł wybrać się na porządny "shopping". Mieszkaniec Gryfina ma naprawdę duże powody do radości, bo wydając zaledwie kilka złotych, w jednym momencie powiększył swój stan posiadania o "pięciocyfrową" kwotę.

Wszystko w myśl zasady "żeby wygrać, trzeba grać". Mieszkaniec Gryfina kupił zdrapkę "Owocowa Eksplozja". W kolekturze przy ul. Bolesława Chrobrego wydał na nią zaledwie 3 złote. Po chwili okazało się, że jego los jest wart aż 10 tysięcy razy więcej! Po zdrapaniu okazało się bowiem, że "zdrapkowicz" zgarnął główną wygraną w kwocie 30 tysięcy złotych! Za tę kwotę gryfinianin z pewnością będzie mógł wybrać się na duże zakupy.

Jak grać w Zdrapki?

Zasada jest bardzo prosta, a wydatek niewielki. Ceny losów zaczynają się dosłownie od złotówki, a wygrane mogą być ogromne. Gra w Zdrapki jest dostępna w Lotto od ponad 20 lat. W ofercie znajduje się ponad 40 różnych rodzajów gier, w których można wygrać zarówno mniejsze kwoty, za które można zrobić naprawdę duże zakupy, albo zafundować sobie prawdziwe luksusy, wygrywając miliony złotych.

Zobacz też: Szczecin: To dopiero FARCIARZ! Wydał trochę drobnych i będzie żył jak KRÓL!

Weterynarze sprawdzają czy małe wiewiórki przytyły